Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit gyerekes, vagy ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit gyerekes, vagy ez a korral jár?

Figyelt kérdés

Hello,3 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel.(én 20/F, ő 15/L)

nagyon szeretjük egymást,mindketten kimutatjuk mennyire...


hiába vagyok 20 éves,néha-néha gyerekes vagyok,de ez elmegy,szerintem :)

viszont a barátnőm az én szemszögemből kicsit túlzásba viszi...

mivel távkapcsolatban vagyunk majdnem 1 hónapja,csak hétvégén és minden nap este telefonon tudunk beszélni,stb,viszont az is 5-10 perc között...

este telefonon felhívom,megkérdezem milyen volt a napja,s folyton semmi különös...ha bővebben elkezdem kérdezni,erőltetni,akkor van h megsértődik,vagy nemszól semmit 1-2 másodpercig,míg nem kérdetek mást.

amikor meg együtt vagyunk,van h nem mindig foglalkozik velem,mintha nem lennék olyan fontos neki,nem venne olyan komolyan.

de tudom,érzem,és látom h mennyire szeret,kimutatja ahogy lehet.amikor szóvá teszem h " miaz" észrevetted h ittvagyok" vagy hasonló,akkor megsértődik,meg odabújik hozzám,kiengesztel...

ez most túl gyerekes reakció vagy mifene? ha igen,hogyan lehetne úgy közölni vele h komolyabban gondolja ezt a kapcsolatot,h ne legyen fájó neki.

vagy én gondolom túl komolyan az egészet,én látom rémeket,meg stb,és nemkéne így felfognom a dolgokat,mivel még túl fiatal?

nem pasizós bulizós csaj,szóval hétvégente nincs egyén programja.

értelmes segítő válaszokat várok hasonló korosztályoktól,vagy bárkitől,aki nem ide illőt,vagy hülyeséget ír,azt lepontozom.

köszönöm:)


2010. márc. 22. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem még nincs kész erre a kapcsolatra, és nem szeret téged igazán.
2010. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Nem lehet, hogy 15, azaz TIZENÖT, számmal kiírva: egy-öt éves?

Te nem láttál még 15, azaz TIZENÖT, számmal kiírva: egy-öt éves tinilányt?

2010. márc. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

szerintem ez a korral jar....

Nincs ebben semmi kulonos,Te tul erett vagy, O meg meg csak most kezd megerni. :)

(Amugy szerintem a hulye valaszolok nagyon megijedtek hogy lepontozod oket.)

2010. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ő még gyerek....
2010. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

tudom h még "gyerek" de szeret,azt tudom,látom rajta,érzem.csak néha kikészít ezekkel a gyerekes viselkedésekkel,és nemtudom hogyan mondjam el neki h kicsit komolyabban.

mert mondtam neki h kicsit komolytalan,gyerekes,és jött a duzzogás,amit meg is értek:) szóval?hogyan is?

elhagyni nemfogom,aki ezt irja,az pápá:D

2010. márc. 22. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:

21:38 - Én is "hülye válaszoló" vagyok, de komoly kérdésnél nem írok hülyeséget. Mellesleg én terjesztem a boros karajos köretes marhaságot, de nem írom be akárhova.


15 évesen pedig igen, még gyerek, más a gondolkodása mint a tiéd, mindenesetre kedvesen közöld vele néha, kicsit piszkáld, neveld a jó irányba.

2010. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lesz@rom hogy lepontozol.Megtették már páran mert megmondtam a tutit.Ezért utálom amikor összejön egy kis csaj egy 2X évessel,mert az olyan menő meg ők komolyabbak mint az saját korosztályukban lévők, aztán ők meg ugyan olyan komolytalanok mint a többi.Amúgy meg a választ leírtad a kérdésedben.
2010. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!