Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van akinél már kint van a...

Tinker Bell kérdése:

Van akinél már kint van a karácsonyi ajtódísz?

Figyelt kérdés
Éppen most csinálom, és azon gondolkoztam, hogy mikor illik kitenni...
2010. nov. 17. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Szia, én december 1-én szoktam kirakni és akkor díszítem fel karácsonyi hangulatba az egész lakást:) már alig várom:)
2010. nov. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Advent elején, 4 héttel karácsony előtt. Kiakadok, amikor a bevásárlóközpontokban már szeptember végén minden karácsonyi zenétől és giccsektől csöpög.
2010. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
talán adventkor... de felesleges. ahány embernek örömet akarsz vele okozni, annyinak a napját is elrontod. mi lenne, ha ezt az egész karácsonyi izét - ha már fontosnak tartod - nem a kirakatnak gyártanád, hanem magadnak ott belül.
2010. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondoltam, hogy majd elsején! Már alig várom!


Ugyan miért lenne elrontva bárkinek is a napja attól, hogy lát egy szép karácsonyi díszt az ajtómon????

2010. nov. 17. 15:38
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Mindenki megkapta az értékelést!
2010. nov. 17. 15:39
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Advent első vasárnapján szoktam kitenni, ami idén november utolsó vasárnapja lesz, ha minden igaz. Nekem egész évben van ajtódíszem az adott évszaknak megfelelően, mert nekem így tetszik.
2010. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%

azért, mert ami neked szép vagy kellemes, az nem feltétlenül az másnak is. ami az elmúlt 20 évben ebből a karácsonyból lett, az hányinger. ebbe beletartozik a te ajtóra kibiggyesztett agressziód is. miért nem befelé lógatod ki. magadnak.

az alaphelyzetről már nem is beszélve. ...szóval a csajszit a kutya nem dugja meg, aztán félrevonul és szül egy kölköt. ez butaság. nem kell hozzá ajtódísz.

2010. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Te miről beszélsz???

Nyugodj meg, befele is lógatok díszeket!

Nem tudom, hogy miért zavar téged mások boldogsága!

Akkor te ilyenkor nem is mozdulsz ki a feketére festett szobádból, mert mindenhol a karácsonyra készülnek már?


El sem tudom képzelni, hogy milyenek lehetnek nálad az ünnepek. A hétköznapokról már nem is beszélve!

2010. nov. 17. 15:54
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

4. válaszoló vagyok.

Azért had tegyünk már olyan díszt az ajtónkra ami nekünk tetszik és nem másnak. Embereket mik tudnak idegesíteni, komolyan hihetetlen!

2010. nov. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Azért mert be van fordulva, zavarja, ha más emberek boldogok!

2010. nov. 17. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!