Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tescoban vagy Auchanban...

Tescoban vagy Auchanban érdemesebb karácsonyi dekorációt vásárolni? Most hol van nagyobb választék? Holnap mennénk vásárolni.

Figyelt kérdés
Gondolok műfenyőre,díszekre, dekorációkra stb.. Az árakat ahogy néztem naggyjából hasonlónak tüntek. :)
2010. dec. 10. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
azért a tesó összességében olcsóbb, csak hát ott lehet igazából kigyulladó ízzósort venni pl. szal talán a minőség miatt mégis az auchant javasolnám, tesó jó pár dologra olykor, na de összességében annál lejjebb sztem már nem lehet süllyedni úgy színvonalban
2010. dec. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Auchanban érdemesebb, mert a tescoban nagyon gyenge minőségű cuccok vannak.
2010. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
sztem nincs túl nagy különbség a tesó és auchan között, annál is inkább mivel mindkettő kinából hozza a karácsonyi dekorációt.sztem győződj meg magad, menj nézd meg és döntsd el te hogy szerinted melyik a jobb.
2010. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült választani, igaz Tescoban nem voltunk idén, tavaly vettünk ablakgyertyát meg égősort, kibírta a tavalyi évet és még idén is működik. Viszont most kiváncsi voltam az Auchanre. Vettünk Műfenyőt(150cm-es)és elég dús 2200valamennyi volt, 2 doboz égősort,50dbos díszeket két csomaggal, ja meg egy porszívót, ami egyenlőre nagyon jól működik. :)
2010. dec. 15. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!