Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A szobába két falat pirosra...

A szobába két falat pirosra szertném, másik kettőnek milyen szint mondanátok? Sárgát? Hogy mutatna szépen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Az elég papagájos lenne szerintem. Inkább tojás-fehér, vagy halvány bézs. Az enyhítené a piros élénkségét és nem lenne olyan " nyugtalanító" a hatás.
2010. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Gyönyörűen! Nálam is van ez a színkombináció. Meseszép és nem komolytalan, hanem meglepően komoly lett tőle a szoba. Ja, és nagyon távol áll a papagájtól.
2010. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Neked citromsárga van vagy narancsos szín.Én is a neten látam képen szerintem is jó volt
2010. nov. 23. 17:06
 4/8 anonim válasza:
Én pirosat láttam halvány szürkévael kombinálva, gyönyörü volt.
2010. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
az én fodrászomnál 2 szemben lévő fal piros, másik 2 narancssárga és citromsárga kockás. iszonyat jó
2010. nov. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
piros - narancs az jó
2010. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
vagy egy halványabb szürke szerintem az is jó, olyan elgáns, letisztúlt lenne :)
2010. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
74%
Tulajdonképpen itt csak a fantáziád szab határt, bármivel kombinálhatod, csak arra figyelj, hogy összhangban legyen a két szín a bútorokkal és a parketta/szőnyeg színével. A piros és a sárga jól mutat együtt, ha sárgát kissé hamvasabb színben választod. Azonban, a piros legjobban a világos, pasztell színekkel harmonizál a legjobban. Szóval valamilyen telítetlen színárnyalatot használj. Konkrét példa: piros+pasztell zöld. De bármit választhatsz,ami neked tetszik, csak a bútorok és parketta/szőnyeg színeire figyelj oda a választáskor,hogy elkerüld a csicsás, "papagájos" hatást.
2010. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!