Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 7-8 millió elég lesz?

Nuada kérdése:

7-8 millió elég lesz?

Figyelt kérdés
100m2-es házat újítanánk fel.kb a főfalak és a tető maradna a régiben,ezen kívül minden felújításra szorul.nappali,háló,fürdő,bejárati ajtó,6 ablak,fűtés,wc,padló,villany.vendégszoba.
2010. dec. 29. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezt elég nehéz megsaccolni, de így elsőre azt mondanám, hogy nem. de ki tudja. az a legjobb, ha kérsz be árajánlatokat, utánanézel az ablakoknak bejárati ajtóknak, egyéb anyagoknak stb. és nagyjából látni fogod. na a kijött összegre még hagyjál rá bőven.
2010. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, ennyiből azért illik kijönnie a fentieknek, de mindenképpen írásos és árgarantált szerződést köss a kivitelezővel. És mindenekelőtt egy jogvédelmi biztosítást köss, ez az élet más területén is jól jön és nagyon olcsó az egészhez képest. (Googleban keress rá, nem írok nevet, hogy ne váDASkodhasson senki reklámmal :))
2010. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi 2 éve 4 millióból újítottunk fel egy kb. ugyanekkora hagyományos sátortetős házat (3 szoba, előszoba, konyha, fürdő, wc, spájz). Ebben benne van az, hogy beköttettük a gázt, kicseréltettük a külső és belső nyílászárókat, teljes hideg- és melegburkolat csere, új kombi kazános központi fűtés kiépíttetése (új kazán, új radiátorok, csövek, stb.), teljesen új vízvezetékek, új elektromos hálózat, új gázvezetékek. Természetesen nem mindent szakmunkáért fizettünk, például a csempézést, járólapozást rokon végezte szívességből, illetve a parkettázást és a festést mi magunk csináltuk. Így ebbe az összegbe belefért egy hatalmas konyhabútor is.
2010. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hasonló projeknek futottam neki 8-ból 4 éve. akkor nem lett elég úgy, hogy mindent én csináltam...

most estek kb 30%ot az árak , most elég lehet.

2010. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha vidéki vagy akkor szerintem elég, de csak azért mert manapság meg állapodsz egy helyivel hogy hozza ki ennyiből és kész.....ha Pest és környéki vagy necces....de a lényeg hogy látni kell vélemény nyilvánításhoz.
2010. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,mindenkinek boldog uj evet kivanok!
2010. dec. 30. 07:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jönne ki ennyiből, bár attól függ, hogy milyen igényeitek vannak. Ha mondjuk mindenből a legolcsóbbat vagy legalábbis az alsó árkategóriából válogattok, akkor talán elég lehet. Nálunk csak a fürdőszoba felújítása került 2 millióba, de ebben benne van minden.Viszonylag drágább típusú csempével, járólappal, zuhanykabinnal, káddal. Szóval csak attól függ, hogy milyen igényeitek vannak.
2010. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ennyiből?? Ne röhögtess..Nekünk a 47 m2, ugyanígy csak a főfalak megtartásával volt 4 és fél millió 3 éve.

Egy bejárati ajtó darabja 70 ezer ft, ha szerencséd van kapsz akciósan.

Nem csak nagy dolgok vannak. Egy kilincs az ajtóra 10 ezer ft. Egy csaptelep 10 ezer ft. egy kád 100 ezer.Csempe m2-e 2000 ft-tól csillagos ég.Munkadíjak, anyagköltségek. Kössétek fel a gatyát.

2010. dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
vidéken található a ház és természetesen az igények magasak :) . 11 éve élek külföldön,ezért is tettem fel a kérdést ezen a portálon,otthon nincs olyan ismerősöm,aki az én cipőmben járna.ezermester rokonok,tüzépes ismerősök akadnak,talán így tudok spórolni valamennyit.Az utolsó két hozzászólást olvasván megpróbálom fentebb kötni azt a gatyát!a legjobbakat mindenkinek és köszönöm az eddigi segítséget!
2010. dec. 30. 19:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Budapest közeli a ház? Akkor tudok segíteni árajánlat készítésben ha komoly a szándék.
2010. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!