Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tini lányok! Milyen a szobátok...

Tini lányok! Milyen a szobátok? Képet tudtok rakni róla?

Figyelt kérdés
Szeretném kifestetni, átrendezni, kell egy kis ihlet
2010. jún. 13. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én képet nem rakok, de :

a falam fehér, tele van képekkel, amin a barátaimmal vagyok.

ezüst színű fém galériaágyam van, alatta az íróasztalommal, ami 2 m hosszú. ezen van a laptopom, a ceruzáim, tollaim stb. az asztal fölött egy szintén 2 méteres polc, itt könyvek vannak. az íróasztalszékem egy rózsaszín gurulós szék, műanyag, rajta egy zöld szőrös párna:)

parkettám van, a szőnyegem fehér, rajta egy csomó színes párna. az ággyal szemben van egy hosszú fehér polc, négyzet alakúak a polcok rajta, és van amelyik polc helyén piros színű áttetsző dobozok vannak, itt tartom a kézműves cuccaimat,a polcokon meg színes kerek dobozok vagy könyvek vannak.

az ajtóval szemben van az ablakom, az ajtó mellett pedig tükörfal van, alatta egy kosár, a régi plüssállataimmal.

a kosár mellett van egy fotel (piros színű), emellett pedig egy kis éjjeliszekrény szerű valami,rajta egy hangulatlámpával és illatósítókkal. emellett van a ruhásszekrényem, rajta egy váza, benne kagylók:) emlékek a nyaralásról:)

az ágyam mellett pedig van a sminkasztalom, mindenféle piperecuccal, ékszerekkel, hajgumikkal stb.

16L

2010. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ott vannak a pont ilyen kérdésre válaszoló újságok, és máshol is kiélheted magad ezzel.
2010. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

az én szobám lila (sötét és világos kombi). a gardróbom, a polcom, és az íróasztalom fehér, a galáriaágyam fekete. két nagy tükör van bent, az egyik vízszintesen egy pult folott, a másik függőlegesen. az ágyon levő textilekkel nem nagyon tudok hangulatot varázsolni, mivel magasan vannak, de vannak ikeás szines kör alakú szőnyegeim, sok színes kép a falon, egy 3. árnyalatú lila reluxa, szerintem nagyon nagyon feldobja a szobát :) ez előtt csak egy extravékony fehér, szinte átlátszó padlóig érő függönyke van.


vannak még gyertyák, illatosítók, jó sok. a színes gyöngyös nyakláncaimat, amiket már nem nagyon hordok, felakasztottam a falra, egész mutatósak. igaz a hideg szinek dominálnak, de akkor is nagyon barátságos, és otthonos, szeretek ide hazajönni :)

2010. jún. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jól hangzanak! Kár, hogy az én szobám tetőtéri, így csak 1 egyenes fal van!
2010. jún. 14. 20:37
 5/7 anonim válasza:

az én szobám fala púder rózsaszín

fehér a padló rajta finom puha lila szőnyeg

az íróasztalom fehér, lila lámpával, rózsaszín iratrendező, ceruzatartó, papír kosár

egy ablakom van azon fehér függöny sötételő: sötétlila

az ágyam fa rózsaszín keretben, lila ágyneművel, pink párnákkal, a szekrény is rózsaszín (ugyanolyan bútorcsalád az ággyal)

egy óriási pink keretben álló tükör

a szobám egyik üres sarkában egy pink tál rajta fehér dekor kavics, és lila mini gyertyák

a plafonon meg egy óriási rózsaszín lámpa

ezek a kedvenc színeim, erre épül a szobám

a képeket nem szeretem, így azok nincsenek csak a gépemen polcok nálam nincsenek apu dolgozójában van egy szekrény ott vannak a könyvek mindenféle XD így nem olyan zsúfolt a szobám

próbálj egészséges arányokat kialakítani a szobádban

nekem nagy a szobám, kevés bútorral, sok hellyel, de ez a szép benne

L/13

2010. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is nagyon tetszenek zek az őtletek. Én is felujjítás előtt állok, de az egyik barátnőmnek tetőszobája van

galéria ágya van , ami világosbarna fa, alatta egy íróasztallal. Van egy szekrénysora ami narancs, és a plafon miatt fokozatosan alacsonyodik (mint egy lépcső)

az ablakokat színes reluxok díszítik.

Sok növénye van, és van egy babzsákfotele, ami azér jó, mert nem olyan magas, és tetőszoba alacsonyabb sarkában is elfér. A fala naranc, a parkettályán pedig (nem olyan puha) kör, négyzet alakú színes szőnyegek vannak. A falakat is sárga barna bordó árnyalatú színes minták díszítik.

Sajnos nem tudok képet küldeni, de nagyon hangulatos, és még sok ötletes kiegészítője van.

Remélem tudtunk segíteni! :)

2010. jún. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocs a hejesírási hibákért :)
2010. jún. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!