Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen a szobáto...

Lányok nektek milyen a szobátok? Hogy rendeztétek be h ne legyen egyhangú? Esetleg képet is mutathattok, annak nagyon örülnék.

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia , nekem aranysárga, középen nagy hely , az ágyam felett pedig kidíszítettem a falat, írtam rá idézetet :) ami olyan jól feldobja, az ajtómra pedig festettem egy naplementét
2011. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik fal totálisan leragasztva ódon fekete képekkel, sok könyv, három könyvespolc, az ágy felett sötét drapériák.(saját kezűleg készített:) két hosszabb lécet raktam fel, függönytartó-könyvespolc tartja, és nagyitól örökölt anyagokkal beborítottam) Fekete fém gyertyatartók, karácsonyra-szülinapra évente egyet kapok minimum.
2011. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Az én szobán napsárga, szép fa bútorok vannak benne, a falon fekete-fehér óriásposzterek vannak (nagyon dekoratív!) az piros ágyamon színes párnák, felettük polcok, az ágyam mellett egy komód felette egy tükör az a "fésülködőasztalom".
2011. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az ajtótól jobbra egy kétajtós szekrény,vele szembe szintén egy kétajtós szekrény.Jobbra egy kis régi íróasztal,azon a görényem ketrece,mellette egy kis éjjeli szekrény,ott egy kis köz,aztán egy íróasztal ami fölött ruhásszekrény (vagyis egyben) itt vége a jobb oldalnak.fal jön,ezen van az ablak,tőle jobbra a konvektor.Itt vége ennek az oldalnak,jön az ajtótól bal oldali falnál az ágyam,de a konvektor és közte persze van kihagyva hej!Az ágy összeér a egy plcos szekrénnyel,aminek felső része már említett szekrénnyel.Az ágy mellett a falban két polc van éjjeliszekrény helyett ide tudok pakolni.A fal el van felezve ilyen tapétacsíkkal vagy mi a neve,alul lila és nagyon világos lilásfehér váltakozik,felül ilyen nagyon világos lilásfehér.A falon csak néhány kép van de nem néz ki üresnek,szerintem jó.Ja és világos lágy olyan "babakék" szőnyeg.Nagyon szeretem a szobámat lehet hogy így nem hangzik túl jól de rengeteg szép emlék mindig jó érzéssel tölt el ha belépek.És most lopok ötletet és a kedvenc idézeteimet kirakom :) kösziii :D
2011. febr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az én szobám egy 45nm es piros szoba amelyik ben van sony led tv meg egy
2013. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!