Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A szekrény és a plafon közötti...

A szekrény és a plafon közötti kb.70 cm-t mivel takarjam el, hogy a tetőre felhalmozott dolgok ne látsszanak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha van még hely előtte, akkor rakd tele virággal.

Ha nincs, akkor egy függönysín a plafonra és elé függöny.

2011. máj. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb lenne elpakolni.:))

Ha nem megy, és olcsó megoldást keresel, akkor pl. vehetnél barkácsáruházban plafonra szerelhető függönytartó sínt, és egy méretre vágott, tetszés szerinti anyaggal eltakarhatod.

2011. máj. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Régen a sörösdoboz volt a divat.Full retró:)
2011. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

uhh... a függöny is elég retro, ráadásul olyan igénytelen hatása van.

szerintem vegyél az ikeában nagy dobozokat, amik mondjuk jól is néznek ki, és tedd abba a cuccokat.

nekem is abban vannak a szekrény tetején a ritkán használt dolgaim, és szinte fel sem tűnik, és rendezett hatást kelt.

pl ez: [link]

2011. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is papírdobozban van amit elhoztam a pennyiből ingyen azután lehúztam őket a maradék tapétával.
2011. máj. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Ezeket én is számításba vettem, de virágokat nem rakhatok oda, mert a lényeg, hogy legyen hová pakolni. A függöny szerintem is gáz. Az ikeás dobozokból pedig már megjöttem. Amit belinkeltél, gyorsan szétesik, a komolyabbak kicsik és emellett több ezer forintba kerülnek.

Várom az esetleges további javaslatokat! Még egyszer köszönöm!

2011. máj. 4. 07:26
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez a tapétás dolog tetszik, bár nem tudom, hogyan álljak hozzá. Kézügyesség nuku. :)
2011. máj. 4. 07:27
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A tapétával bevonáshoz nem kell sok kézügyesség. Leméred a doboz oldalát, oldalait, hogy milyen hosszú és magas csíkra lesz szükséged. Kivágod a csíkot, csíkokat majd lekened a dobozt tapétaragasztóval és rányomod, rásimítod a tapétát. Ha elsőre nem sikerül fel lehet húzgálni, igazgatni, a tapéta általában elég vastag és nem szakad el. Én egy csíkot csináltam ami picit hosszabb volt mint a 4 oldal összesen ezt ragasztottam körbe. Így egy kicsit bonyolultabb mintha oldalanként csinálod. Ha oldalanként ragasztasz, egy picit hosszabb csíkot vágj, hogy a doboz élére szépen rá lehessen hajtani, pár centi átlógás a másik oldalra elég neki.

Pár óra kell neki, hogy a ragasztó megszáradjon és kész is.

A tetejére és aljára én nem raktam semmit, az úgy se látszik.

A ragasztónál arra figyelj, hogy több órán keresztül kell áztatni, hogy jó legyen, rá van írva a zacskóra mennyit, az a minimum annál csak több lehet. Ez csak az időbeosztás miatt fontos, de ha előző este bekevered akkor másnap már elég jó lesz. (ha tapétáztál már akkor tudod)

2011. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!