Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színűre fessem a...

Milyen színűre fessem a falakat? Mivel tudnám a konyhát feldobni?

Figyelt kérdés

Hamarosan költözünk, ez lesz az új konyhám.

Festeni mindenképp fogunk. A lakásban mindenhova narancsszínt szeretnénk - nem azért, mert itt az van, már a lakás megtalálása előtt eldöntöttük -, viszont annyira nem illik a konyhához. A munkapad zöld, a csempe kék, a járólap homokszínű. Nekem kicsit furcsa.

Milyenre fessem a konyhát, hogy ne üssön el nagyon a lakás többi részétől?

Mivel lehetne még feldobni?


[link]


[link]


[link]


2011. jún. 21. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem a fal is lehetne homokszínű.

nagyon nem az én ízlésem ez a konyha, attól a márványszerű munkalaptól az idegbaj elkap :)


az a baj vele, h nem elég kontrasztos, az előző tulaj nem mert színeket használni. egy fehér konyhabútorhoz nyugodtan lehetett volna valami hangsúlyosabb csempét tenni, mert így olyan jellegtelen. vagy a konyhabútort kell kicserélni.


persze nem szólok bele az ízlésedbe, lehet, h neked pont ez tetszik.

2011. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ömm én is a burkolatot cserélném le inkább... alul 3-4 sor sötétebb utána bordűr majd felül világosabb csempék.Persze szigorúan mediterrán hatásúak :)

a fal színe meg mondjuk barack.

2011. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem se tetszik annyira, de a lakás többi része gyönyörű. Most egyelőre minden pénzünk elmegy a vásárlásra, nagyobb felújjítás csak később várható. Akkor tuti lecseréljük a konyhát. De addig is szeretnénk belőle kihozni a maximumot.
2011. jún. 21. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.

akkor inkább ne költs rá egy fillért sem, valahogy bírd ki a látványt pár évig, aztán mikor összejött a pénz, akkor költs rá a lehető legtöbbet, h igényes, ízléses legyen.


én is voltam már így pár dologgal a lakásomban, inkább néztem pár évig az ocsmány dolgokat, mintsem apránként csesszem el a pénzem feleslegesen.

2011. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Élénksárga???? Nekem az a favorit ha konyháról van szó és megy a homokszínű padlóhoz megy a zöld munkalaphoz és a narancs színű laksához.

Hmm?

2011. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a pisztácia zöld (vagy valamelyik árnyalata) lesz a nyerő. Illik a pulthoz, illik a csempéhez, illik a padlóhoz. Az ablakra pedig lehet varrni hasonló árnyalatú romai rolót.
2011. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

előzőhöz csatolva:

Felesleges leverni az új csempét és kicserélni az új konyhaszekrényt. A festés tökéletesen elég lesz a megfelelő szín kiválasztása után.

2011. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!