Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel dobhatnám fel a nappalin...

Mivel dobhatnám fel a nappalinkat?

Figyelt kérdés

A nappalink egyik falán magyarszilva színű szekrénysor van, vele szemben fekete sarokgarnitúra lesz.

A dohányzóasztal adott, ami azonos színű a szekrénnyel, és üveg a teteje.

A fal barack színű.

Eddig itt tartunk. Mivel tehetném még otthonosabbá?

Milyen függöny és egyéb kiegészítő illene ide?


2011. júl. 31. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Barack-színű függöny, ugyanilyen váza, néhány szintén ilyen díszpárna. Ja, a további kontrasztok érdekében esetleg családi fotók sötét képkerettel
2011. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Dobj a nappali közepére egy már használt tangát vagy boxer alsót, így sokkal vidámabb, hangulatosabb lesz.
2011. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én bordó vagy okkersárga díszpárnákat ajánlanék, esetleg ugyan ilyen színben függönyt. Viszont utóbbiból a csipkézett (nem a csicsás,ízléstelen fajta) is jól mutatna. A dohányzóasztalra mehet esetleg díszgyertya, vagy egy sötétebb (valamilyen kék) üvegtál díszkövekkel. Ha szereted az ellentéteket, a modern stílust, akkor lila színekkel is variálhatsz. Én családi fotóknak is helyet adnék, illetve nálunk nagyon sok kép díszíti a falat. :)
2011. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Falmatrica? lehetne a kanapé fölé.. vagy mellé.. ahova akarod

:)

[link]


[link]


Nekem nagyon tetszenek.. nekem is van a szobámban és nagyon sokat dob rajta =)

2011. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!