Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Helyesen jarnak el, ha elkolto...

Helyesen jarnak el, ha elkoltoznek?

Figyelt kérdés
Egy nonel szobat berlek 1 honapja, van mosogepje, es nem engedi meg, hogy az agynemumet mosassam, es ezert hordoznom kell magammal mikor ugy vna meg azt is haza. Elszeretnek koltozni, szemetseg lenne vele szembe?
2011. okt. 26. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne szemétség?
2011. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nem értem.

Miért lenne szemétség?

2011. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ő a szemét, hogy ilyen helyzetbe kényszerít. Hagyd csak ott, remélhetőleg nem is talál más bérlőt.
2011. okt. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj, nyugodtan költözz el, csak korrektül számoljatok el egymással. Ha rákérdez az okokra, bátran megmondhatod (gondolom, nem csak ez az egy dolog nyomja a lelkedet), de ha nem akarod, akkor sincs baj.
2011. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Igen, azon kivul elegge mindenbe beleszol
2011. okt. 26. 18:56
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudok alkalmazkozdni, es mas dolgokat elnezek, de ez a legnagyobb gond. Hetvegen igy is van eleg nagy csomagom, es akkor meg ezek mellett hordozzam az agynemumet is, 63 kmt. Hetfotol csutortokig vagyok itt es megis mindent ugy fizetnek mintha itt lennek teljes honapot. es tobbek kozott, akkor az o mosasanak is felet fizetem, es en nem vehetem ki a reszem belole.
2011. okt. 26. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább ha tudsz, keress majd olyan lakást, ahol valakikkel bérled, nincs ott a tulaj. gondolom, egymagadnak nem menne lakást bérelni. ha még tanulsz, keress pár diáktársat, vagy meglévőbe társulj be.
2011. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Termeszetesen nem fogok tobbet szobat berelni, van egy szaktarsam aki szivesen koltozne velem, ugyhogy most csak lakas kell, de az nem lessz gond, hirdetesekbe vannak jo arba
2011. okt. 26. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!