Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért járnak 30-40 éves...

Miért járnak 30-40 éves egyedülálló nők discoba?

Figyelt kérdés

Nem tudom megérteni ezt, ok ha beülnek valahova nekik is kell a szórakozás. De az hogy összeverődnek csoportosan és ugy viselkednek, mint a 20on évesek és persze 20on éves pasikra vadásznak discokba az miért jó nekik?

Nem tudom, de nekem ez nagyon idegesítő. Nem érzik azt, hogy ők már kiöregedtek onnan? És ha még visszafogottan szórakoznának, talán nem nézném rossz szemmel, de ők a legharsányabbak gyakorlatilag mindenki őket figyeli, mert annyire feltűnő és néha már közönséges a viselkedésük.

Ennyire elkeseredettek?

Tényleg csak érdekel, hogy mit gondoltok, én nem akarom így végezni!


2011. aug. 1. 00:04
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
67%
ottvannak a metálkoncerten is:)))
2011. aug. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
86%
Nem is tudtam, hogy korhatáros a disco meg a szórakozás.
2011. aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ez sima kapuzárási pánik. Ugyanúgy előfordulhat nőknél, mint férfiaknál.

Nekem igazából nem tűnnek fel, mert nem a nőket figyelem, férfiak közül meg a 40 körüliek tetszenek, így felőlem aztán azt csinálnak, amit akarnak :D

Persze ha valami nagyon szembetűnő dolog történik azt észreveszem,de másnapra el is felejtem.

2011. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
74%
tényleg 20onévesekre vadászik a legtöbb, talán tényleg kapuzárási pánik. kár, hogy nem tudják, hogy attól még ők nem lesznek fiatalabbak
2011. aug. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
79%

és akkor mi van?

egészségükre

2011. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
33%

A pókhálót akarják csak kitakarítani! :-)))))))))

Mehetnének retro discoba is. Igaz ott idősebb pasik vannak, és nem huszonévesek.

2011. aug. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
93%

Ugyanazért, amiért a 30-40 éves férfiak. Szórakozni, táncolni, iszogatni, társaságot keresni, lazítani...Csak a 30-40 éves férfiakat senki nem szólja meg, ha huszonéves lányokat szednek fel...

Én sem huszon-, sem 30-40 éves koromban nem voltam túl nagy diszkóba járó, mert nem igazán szerettem. De nem találok benne semmi kivetnivalót, ha valaki szívesen tölti ilyen helyen az idejét.

Nem tudom, hogy nálad mit jelent a "visszafogott" szórakozás egy diszkóban? Ahova az emberek eleve nem azért mennek, hogy csendesen elbeszélgessenek az életükről. Amúgy a diszkó csak egy bizonyos korig korhatáros. Afölött, az jár oda aki akar, és amíg belefér a hely házirendjébe, úgy szórakozhat ahogy jólesik neki.

2011. aug. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
63%

Egyébként szerintem ezzel csalódnak.

Én már jó ideje járok szórakozni, de eddig egyetlen egyszer láttam, hogy idősebb nőnek sikerült fiatalabb pasit felszednie. Nem mondom, hogy ez mindig így van, ez csak az, amit én látok.


Nem ítélem el az ilyen nőket, de azért én nem szeretnék így járni. Sajnálom, amiért egyedülállóak és még nem találták meg a társukat, remélem sikerül nekik.

2011. aug. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Nekem spanom anyukája ilyen. Van 3 gyereke, 21, 19 és 17 évesek kb., elvált és már volt több pasija is azóta. Fiatalos a felfogása, keresi a társát, de a gyerekeire is ugyanúgy figyel. Más ismerősök anyjával jár el és már túl van a negyvenen is, de van annyi esze, hogy nem ilyen helyen keres társat. Szívesen ismerkedik, de nem így, még sosem láttam, hogy ezt csinálta volna, pedig sokszor találkoztunk szórakozóhelyen..
2011. aug. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
Azért 30-40 év közötti pasik is járnak discoba. Szerintem aki szereti ezta zenét és szeretne szórakozni, nyugodtan járjon.AMúgy párok is szoktak járni, szóval nem törvényszerűség, hogy csak egyedülálló nők járnak.Amúgy mindenki annyi amennyinek érzi magát.Én pl. 20 éves korom óta szinte csak évi 1-szer vagy még annyiszor se voltam discoba,mert nincs senki akivel el tudnék menni,pedig hiányzik egy kis buli és én is közelebb vagyok a 30-hoz mint a 20-hoz.
2011. aug. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!