Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lehet-e az Ikeában CSAK...

Lehet-e az Ikeában CSAK konyhabútor előlapot venni?

Figyelt kérdés
Szóval az otthoni konyhabútort szeretném felújítani, és arra gondoltam,h ogy nem dobok ki mindent, csak az előlapokat cserélném le. Ez működhet?

2011. dec. 7. 18:15
 1/6 dirtboy ***** válasza:
26%

ahhoz nem kell ikea,megveszed a munkapultot bárhol ahol a közeledben árulják /lapszabászat pl./ leszabatod a hosszát,lezáratod és felcsavarozod.

ennyi

2011. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!


De nekem nem a munkalap kell, hanem az előlap tehát az ajtó, meg a fiók előlap.

2011. dec. 7. 21:33
 3/6 dirtboy ***** válasza:
16%

jjjjaaaa hát akkor azt mond,láttam én hogy előlapot írtál dehát a szekrény az nem telefon.

máskor azt mond hogy ajtók,ajtó szárnyakat akarod cserélni.

azt nem tudom hogy kapni e külön az ikeában,de azt is lehet vásárolni sok helyen.

minden félét lehet már venni,vákumfóliázott MDF, festett MDF,tömör táblásítottat,tömör táblásított kazetta mintás marással,kazettásat,van már minden féle a nagyobb lapszabászatokban.

2011. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lapszabászatokban, barkácsáruházakban lehet venni, IKEA-ban még nem láttam külön szekrény ajtókat.
2011. dec. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint nem lehet, na meg ha már ikea árban gondolkodsz, egyszerűbb megvenni az egészet egyben. :D Viszont ha nem ikeás a bútorod, nem stimmelhet a méret se valszeg, tehát inkább egyéb helyen keresgélj, ahol méretre megcsinálják neked. Bár annak az árán már komplett bútort találsz. :D
2011. dec. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dehogy is nem lehet! Az utolsó szeget is külön külön adják, megnézed a honlapon milyen ajtókat akarsz, van ezer méret, kiválogatod melyikek azok, aztán a raktárban összeszeded magadnak, ami kell. Kutyát nem érdekli, hogy te csak vázat, munkalapot, ajtót, fogót vagy mit veszel.


[link]

2011. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!