Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szabad a mosogatógépet a...

Szabad a mosogatógépet a gáztűzhely mellé rakni? Nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Most veszünk mosogatógépet és a tűzhely mellett lesz.Nem fog elromlani?

2011. dec. 13. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Azt nem tudom, hogy elromlik-e de az tuti , hogy a feng shui ezt ellenezné.
2011. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy fog. Mitől romlana el?
2011. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát a gáztűzhelynek az oldala is forró szokott lenni amikor megy a sütő és a mosogatógépen sok a műanyag meg a panelek , csippek és félek hogy bekrepálna tőle.
2011. dec. 13. 17:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem évek óta mellette van,sőt a mosógép is oda van beépítve,mert a fürdőben nincs hely és egyiknek sem volt még semmi baja.
2011. dec. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, nekünk egy húszéves román gáztűzhely teljesít otthon szolgálatot. Köszöni, jól van. Sütés idején a hátulja és az eleje melegszik fel annyira, hogy nem ajánlott fogdosni. Az oldala nem. Nyugodtan teheted mellé.
2011. dec. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!A mosogatógép amit vettük az nem kijelzős hanem "sima".De azért beszerezzek egy olyan hőálló ezüstös védő micsodát hozzá vagy az csak pénzkidobás?
2011. dec. 15. 15:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugodt lehetsz, semmi baja nem lesz. Ha nem gagyi kínai. (: Általában a sütők és a hűtők (hűtés-fűtés), már mind legalább "A" energia oszályosak. Ezt a jó szigeteléssel érik el. Simán rakhatsz akár sütőt és hűtőt is egymás mellé. Szerintem egyébként sem gyakori, hogy egyszerre nyitogatnád a kettőt. (: Más kérdés a csapkodó víz, mosogatót és gázt nem tennék egymás mellé, ha lehetséges... Mosogatógép fölé sütőt talán nem ildomos rakni, amikor kinyitod egy kis meleg gőz kicsaphat ami nem tesz jót az elektronikus kütyüknek. De egymás mellé bármit... (:
2011. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A tűzhely Fagor 7 vagy 8 éves és teljesen gázos a sütő meg a főzőlap is.A mosogatógép pedig Zanussi.
2011. dec. 15. 21:01
 9/10 A kérdező kommentje:
De a tűzhely oldala elég meleg szokott lenni mikor megy a sütő.
2011. dec. 18. 19:12
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Megkérdezhetem, hogy végül egymás mellé raktad őket? Nem lett semmi baja a mosogatógépnek? Én is most készülök mellé tenni, és nekem is eléggé fel szokott melegedni a sütő oldala...:/ Félek, nehogy tönkre menjen a mosogatógép.

Előre is köszi!

2020. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!