Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fényforrás az ablak elé? Nem...

Fényforrás az ablak elé? Nem a karácsonyi fényfüggöny.

Figyelt kérdés
Azt szeretném hogy ne lássanak be az ablakon de nem szeretnék sötétítő függönyt. Egy ismerősünknél láttam hogy az ablak elé talán a karnis helyére vagy elé tettek valamilyen fényforrást amitől kintről látszott a fény de befelé nem lehetett látni semmit.. segítenétek? látott már valaki ilyent?
2011. dec. 28. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak ötletelek (én szállodában láttam ilyet) de tán egy széles karnis "dobozba" fentre szerintem be lehetne szerelni olyasmi spotlámpákat, amiket konyha-szekrények vagy munkalap megvilágításhoz használnak. (pl. [link]
2011. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! Én is valami ilyesmire gondoltam.. csak még ki kellene próbálni hogy valóban nem engedi be a kíváncsi pillantásokat :)
2011. dec. 31. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!