Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lenne egy kis problémám igazi...

Lenne egy kis problémám igazi bőrkanapém tisztítása?

Figyelt kérdés

Néhány órával ezelőtt rábíztam pár embere a XIIX. századi bőr kanapémat hogy vigyáz annak-rá és mire visszatértem a házhoz a kanapén már rózsaszín foltok voltak nagyon mérges lettem így elküldtem az embereket most mi tegyek ??


2 hetem van mire hazaér a kedvesem kérem segítsetek ?


mivel lehetne újjá festeni ??

van ere valamilyen festék ??


2012. febr. 22. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hanyadik századból való vagy és mitől lett rózsaszín a műtárgy, mindenesetre próbáld meg először ezt:


Langyosvizes nedves ronggyal töröld le a foltot!

Ha nem jön le, akkor picit még nedvesebbel és erősebben, de ne dörgöld azért nagyon!

Ha ez sem oké, akkor sima szappannal kend be az hátha leviszi, és nedves ronggyal mosd le.

Azután pedig puha száraz ronggyal töröld át!

2012. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én samponnal és ruhakefével szoktam takarítani. Gyönyörűen leszedi a legtöbb foltot, csak nem szabad sok vizet használni. Utána nedves ruhával le kell törölgetni róla a sampont.

De jobb lenne, ha megmondanád, mitől lett foltos és milyen jellegű.

2012. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdésemre a gyors választ sokat segítetek most nekem!


18. századból való ( nem gyártanak ilyent már )


felhívtam őket mi történt és azt mondták lett rajta 3,4 csepp fehér folt és leakarták törölni

azt mondták hogy lakbenzinnel akarták lemosni de ró szab

lett.


Most rózsaszín nagy foltok vannak


Az ötleteket köszönöm.

2012. febr. 23. 22:57
 4/6 A kérdező kommentje:

javítanék:


* 3,4 csepp fehér festék folt

2012. febr. 23. 22:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Lakkbenzin??? Hát azt nem lehet lemosni.

Létezik festék, de úgy, hogy normálisan nézzen ki utána, csak szakember tudja megcsinálni. A neten keress rá, de nem lesz olcsó.

2012. febr. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2012. febr. 26. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!