Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen ma egy igazi "fiús"szob...

Milyen ma egy igazi "fiús"szoba, ahol kb 22m2es egy 6éves és egy 12 éves fiú osztozik. Te hogyan rendeznéd be fiaidnak?

Figyelt kérdés

Ha valakinek van hasonló 2fiús szobáról képe, szívesen megnézném.


Mindkét fiúnak egyforma galéria ágya van, alatta íróasztallal.


2009. szept. 27. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
de jó nekeik :) 22 nm :) nekünk 12 nm van! emeleteságy, és akkor lehet ott kanapé, kettejüknek íróasztal :) De klön szoba jobb lenne :) (tapasztalat)
2009. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Külön szoba sajnos nem megoldható, mert 2 nagy szobánk van egyik a szülőké, másik a gyerekeké. Van még egy nagy étkező, ami egy kis szobának megfelelő méretű, de nem lenne elszeparált.
2009. szept. 27. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg be lehet tenni egy magasabb polcot középre térelválasztónak, és akkor ha nem is külön szobája, de külön zuga lehet mindkét gyereknek. Persze az is csak akkor megoldás, ha az ablak úgy van elhelyezve, hogy mindkét részre jut fény.
2009. szept. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a matracfutár.hu oldalt és ott menj rá a gyerekbútorra. Szuper gyerek szobák vannak jó kis ötleteket lehet onnan venni. Én is most találtam.
2009. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem elsősorban kérdezd meg őket, hogy milyet szeretnének! Válasszatok együtt bútorokat. :)
2009. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!