Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tényleg baj, hogy nincs...

Tényleg baj, hogy nincs ágyam, és a matrac a földön van?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 22:41
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
50%

Ejszakankent 1-2 liter vizet sziv fel a matrac a testunkbol. Ezert lesz furcsa szagu az agyad idovel.

Az Ikeas eladonak igaza volt.

2012. ápr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
mi van?1-2 liter ? reggelre 1-2 kilóval kevesebb vagy?
2012. ápr. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! Ám minden nap emeld fől, támaszd ki, hogy szellőzzön! Áldás! Deni-papi
2012. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
nekem kifejezettem tetszik a raklap ágy ötlete:) és én is szeretem az alacsony ágyakat szóval szerintem sem gáz.
2012. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nálam sokáig volt matrac. Mivel panel, nem is vizesedett. Az össz gond annyi volt, hogy mivel lépcsőház van alattam, télen alá is kellett rakni egy paplant, hogy meleg legyen.
2012. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 nikaa11 válasza:
Én is sokáig matracon aludtam,németbe láttam és nagyon megtetszett,apummal ezért kivetettem az ágyat és a földön aludtam.Sokkal hangulatosabb mert ez ritkaság és igy érdekesebb is.Mikor új ágyam lett föl kellett tennem a matracokat az ágyba de most is vissza sirom. Sokkal jobb a filingje mert nem mindennapos dolog!!!! igy ne törődj senkivel,szuper a földön is a szivacs!!!
2012. ápr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Nekünk is a padlón volt a 25 cm vastag matracunk kb. 1 évig. Semmi baja nem lett, de szigetelt padló, padlófűtéssel. Télen is jó száraz volt, meg langyos a fűtés miatt. A pára nem tudott benne kicsapódni. Panelház emeletén sem tudom elképzelni, hogy bepenészedne az ilyesmi a padlón.
2012. ápr. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Mi évekig szivacs-matracon aludtunk. Családiház, tetőtéri szoba, alatta szőnyegpadló. Évek alatt bepenészedett a matrac.
2012. máj. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!