Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyha saját magam szeretnék...

Hogyha saját magam szeretnék a falamra festeni, akkor azt milyen festékkel készítsem el?

Figyelt kérdés
Jó a tempera is vagy esetleg valami más festék kell?
2012. máj. 7. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk most festettek a gyerekszoba falára képeket, színezőpasztát használtak (amivel színezed pld. a diszperzitet, 400-800ft/szín/flakon), ezekből lehet keverni az árnyalatokat, a hatás gyönyörű!

A hálószobába sablont fogok venni, és azzal festek majd én, oda is színezőpasztát veszek majd.

Pl. ezek: [link]

2012. máj. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is a színezőpasztára szavazok, de akár ha van kisebb kiszerelésen sima falfestéket is használhatsz. De a színezőpaszta tökéletesen megteszi és nem is túl költséges:

[link]

2012. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem a falfestékre azt mondták, hogy csak akkor, ha biztos vagyok benne, hogy elbír a tapéta/fal még 1 réteg festéket. A színezőpaszta elvileg ugyanolyan festék, csak könnyebb. Ha nagy felületet kell, és tuti bírja a felület, akkor persze színezett falfesték.
2012. máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát én már jópárszor dekoráltam ki a szobám ( graffitiztem is rá siheder koromban, sima sprével jó volt). De most is van néhány festmény rajta, és sima mezei temperával, sőt még vízfestékkel is csináltam. Szép színe, és könnyű volt megcsinálni. A tartósságáról nem tudok mit mondani, mert csak 1 éves kb.
2012. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!