Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet venni "tükörfóliát"?...

Hol lehet venni "tükörfóliát"? Kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 25. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én Otto-ból rendeletm pár éve, az árára már nem emlékszem, de arra igen, hogy nem volt olcsó.

A drágaságért cserébe viszont ócska...

Ha sima felületre akarod "tükörnek" használni, arról már most mondj le, mert én azt tapasztaltam, hogy ahogy egy puha ronggyal simogattam, hogy teljesen kisimuljon, ne legyen ráncos, vagy hólyagos, egyre mattabb lett, a rongyon pedig szép feketén látszott, amit letöröltem róla. A végén leszedtem az egészet, mert borzasztóan nézett ki. Ha sikerül is simagatás nélkül feltenni, azzal se vagy kisegítve, mert takarításkor csak le kell törölni, akkor meg jön le róla a "tükör".

Lehet, hogy van az Ottósnál jobb minőségű is, de akkor az már biztosan csillagászati árú...

2008. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A Quelle-ben is van. Tudsz rendelni akár a honlapról is. szerintem jó áron van, ha összeveted az igazi tükörrel, akkor ez jobb.

www.quelle.hu

2008. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

az előző válaszoló vagyok.. nézd csak mit találtam :)

[link]

2008. ápr. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nah nem is az jön be, írd be a keresőjébe hogy tükörfólia, amúgy 2500Ft.
2008. ápr. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!