Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tehetném kicsit lányosa...

Hogyan tehetném kicsit lányosabbá a szobámat?

Figyelt kérdés

Én egy 17 éves lány vagyok, és szeretném a szobámat feldobni valamivel. Az évek során úgy alakult, hogy kék lett a szobám fala, a bútorokról nem is beszélve. Semmi dísz, semmi nincs a szobámban. Annyit tettem meg idáig, hogy angyalokat és tündéreket készítettem üvegfestékből, azt ragasztgattam a szekrényeimre, és ennyi.

Valamivel a falat is fel lehetne dobni, nem ?


Szeretek kézzel csinálni dolgokat, viszonylag kreatív is vagyok, de most kifutottam az ötletekből. Arra gondoltam, hogy csinálok 3D pillangókat a szobámba, de attól félek, hogy a gyurmaragacs megfogná a szobám falát.

[link]


Meg tudnátok dobni pár ötlettel ?


2012. jún. 25. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


nézegess lakberendezős oldalakat, azokból sok ötlet meríthetsz.Akár festhetsz a faladra is saját kezüleg vagy sablon segítségével. Aránylag olcsón is ki lehet vitelezni.... remélem találsz vmi haszos és megvalósítható tippet!

2012. jún. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tyűha, köszi !


Azért még várom a válaszokat :) Írhat olyan is, aki maga díszítette fel a szobáját hasonló kritériumok alapján.

2012. jún. 25. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:
szia. nekem tele van a szobám ilyen pillangókkal:) mondjuk nekem minden féle színű van, nem gondoltam, h ennyire feldobja majd:D de rendesen jó kedvem van ha meglátom őket.én úgy ragasztottam fel, h kevés papír ragasztót tettem rájuk, picit fújtam,(tényleg kevés,mert amúgy elcsúszik) és felnyomtam a falra. ott kicsit tartottam, meg fújtam, és tökéletesen fent maradt:)
2012. jún. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem az vált be, mikor az IKEÁ-s baldachinomra gyöngysorokat, hasonló pillangókat papírvirág-füzéreket tettem. és a szobám színéhez illő párnákat dobáltam az ágyra. a baldachin csak kb. 2000, és mégis nagyon feldobja a szobát.
2012. jún. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
csinálj egy falat képeknek!:) szines képkeretekbe tegyél haverokkal közös képeket...tele legyen a fal, és minél több szinű legyen..egy-egyilyen kis szines pillangó a képek közé és tökéletes;)
2012. júl. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!