Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan dobhatnám fel a szobámat?

Hogyan dobhatnám fel a szobámat?

Figyelt kérdés
Azt szeretném elérni, hogy otthonosabb legyen. Mivel a falak elég üresek, ezért a falmatricára gondoltam, de lehet ,hogy ti tudtok még ötleteket adni. Amúgy még ki akarok alakítani egy " társalgó rész" , de nem tudom, hogy milyen bútorokkal. A szobám 17 nm-eres úgyhogy elég sok minden belefér. Ja és 14/L vagyok. A válaszokat előre is köszi!

2012. júl. 1. 11:58
 1/7 anonim válasza:

A falra képeket is tehetsz magadról, a barátaidról, a családodról. Nekem így van megcsinálva és nagyon jó. A társalgó részt én úgy tudnám elképzelni, hogy egy kis dohányzóasztal körül néhány puff vagy párna, szerintem nagyon kis hangulatos lenne. Remélem segítettem.

L/18

2012. júl. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket! :D
2012. júl. 1. 12:59
 4/7 A kérdező kommentje:

itt van néhány kép a szobámról, az első a harmadik és a negyedik képen látható az az üres falfelület amiről beszéltem: [link]


[link]


[link]


[link]

2012. júl. 1. 13:40
 5/7 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok.

A 3. képnél mintha valami olyat látnék, hogy egy fa van a faladra rakva (gondolom barna kartonpapírból). Ha nem, tedd meg. A levelek helyett lehet családi fotókat, kedvenc fotókat feltűzni rá úgy, mint a másik kérdezőnek a pillangókat ajánlotam az ajtaja felé.

A másik kérdező kérdését az elöző válaszom linkjeként találod. Nála végül én vagyok az 1-3. válaszoló.

2012. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A haramik válaszolónak:. Az egy gerenda ami a tetőszerkezetet tartja, de nem is rossz az otleted :)
2012. júl. 1. 14:44
 7/7 anonim válasza:
75%
Szerintem nagyon hangulatos a szobád!!!!
2012. júl. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!