Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű a szobátok fala...

Milyen színű a szobátok fala vagy milyenre festetnétek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 17:12
 1/9 anonim válasza:
Babarózsaszín sajnos... még kicsi voltam mikor az egész házat festettük. Legszívesebben bordóra festetném, vagy valami sötétebb kék árnyalatra. Egyébként lány vagyok, ezért a rózsaszín.
2012. júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Narancssárga.
2012. júl. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Az enyém halvány drapp színű kicsi rózsaszínes árnyalattal. Talán a barackvirághoz is lehet hasonlítani.

Nagyon szeretem:)

2012. júl. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nekem is rózsaszín volt most meg mély bordó szerű. még nem tudom milyen is legyen. arra is gondoltam, hogy akár több színű is lehetne...majd eldől :) jöhetnek még válaszok, ötletek, stb.
2012. júl. 5. 17:48
 5/9 anonim ***** válasza:

A lila szín is nagyon jó. Hófehér függönnyel.

[link]

2012. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem szép zöld :) Elég élénk, de mivel itthon kevertük ki a színt lehetne még élénkebb is az előre gyártott zöld festékkel. Legközelebbi festéskor előreszínezett festékkel szeretném majd, hogy még zöldebb legyen.

Ez a szín a mániám :D meg a kék, de az hideg szín, így nem a legjobb a falra, szerintem.


A zöld meg olyan nyugtató.

2012. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Málnaszín vagy eper krémleves színű - az otthoni, ami nagyon tetszik.


Amiben lakom, az zöld. Szívesen lecserélném egy citromsárgára (hogy örökké napsütés legyen - bár mindig besüt a nap) vagy banán zöldre, esetleg levendulára.

2012. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem fából van kirakva de nagyon jó!
2012. júl. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lilla,mert a feng shui azt mondta ilyenre kell festeni egy szobát
2020. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!