Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan alakítsam át a szobámat...

Hogyan alakítsam át a szobámat? 17L

Figyelt kérdés

Jelenleg napsárga a fal, nagyon jól illik mindenhez.. Van egy szekrénysorom, ez sötét-, illetve középbarna között van. Az íróasztalom és a fésülködőszekrényem fehér, az ágyam bordó.

Nagyon jól kiegészítik egymást, viszont most festeni szeretném a szobám, nem szeretem már a sárgát, csak a bútorok kötöttek:/


A szekrények darabokra szedhetők, 4 részre szedhető szét, két nagyobb "akasztós", és kettő polcos.


Nagyon tetszenek amikor az egyik fal sötétebbre van festve mint a többi. Pl a bézs- erősebb barna nagyon tetszik, csak nem tudom elképzelni.

És melyik fal legyen hangsúlyosabb? Melyik bútorokat tegyem oda?


Jelenleg az íróasztalom az ablak előtt van , a szőnyeg kezdetén (ja ez is barna-sötétbarna mintás), de ezt is szeretném a fal mentén elhelyezni inkább..nagyon üres lesz a szobám közepe? Persze ha kinyitnám az ágyam más lenne..

Arra gondoltam hogy a fésülködő asztalom ilyen antik darab, elég nagy állótükör van benne, és hozzá két kis szekrény..szóval szétszedetném és csak a tükröt tenném a falra. Vagy ez rossz ötlet? Szerintetek?:)

Ami még nagyon tetszik, az hogy pár bakelit lemezt tennék a falra, van itthon belőle bőven:D Esetleg mellé a borítót, amúgy is évek óta klasszikus zenét tanulok, meg szeretem ezt a stílust, azt hiszem mostanra már egy komolyabb, "ridegebb" szoba illene hozzám..:)


Köszönöm mindenkinek!


2012. júl. 6. 14:40
 1/1 Ágh Ferenc ***** válasza:
[link] Ezek csak ötletadásnak! Figyeld a színeket! Tudod úgy mondják, egy fiatalnak minden jól áll! Szerintem hallgass magadra a leírt ötleteid is jók és ráadásúl az a lényeg, hogy Te jól érezd magad benne! Sok sikert!
2012. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!