Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan dekoráljam ki a szobámat?

Hogyan dekoráljam ki a szobámat?

Figyelt kérdés

Már untam a szobámat, ezért átrendeztem, mert eddig olyan lehangolt volt..

Tudnátok ötleteket mondani, hogy mivel tudnám feldobni a szobámat?

Amit persze én tudok megcsinálni :)



Köszönöm szépen előre is!


2012. júl. 13. 19:14
 1/6 nittababy válasza:
100%
már nagyon szép matricás megoldások vannak és szépek is!!
2012. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Nekem speciál tető szobám van.Anya festette ki fehérre én mást akartam de mire suliból haza értem ki lett festve,szóval meg mondtam neki,hogy én nem ezt akartam ez volt 2 éve azóta 3 fal teleposzterezve az OFFLINE újságból ki vágott képekkel van egy falam amit hagyok fehéren és a plafon is marad fehér van még egy fal amin én festegettem grefitizgettem.

Szóval ha nem vagy rest és időd is van te is meg csinálhatod,hogy minden ami tetszik azt kirakod.Idő igényes de biztos,hogy sokaknak fog tetszeni.:)

2012. júl. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
én festettem a falra:) keress egy szép mintát, ami tetszik akár netről akár könyvből és előzöl rajzold meg majd fesd ki:) ha nem bízol magadban, akkor először lapra rajzold le a mintát, hogy falon már tudd h h kell:) posztereket is rakj ki:) a CD-k meg a bakelitlemezek még mindig jó dekorálási cuccok szerintem:)ha van hely, akkor megkérheted a szüleidet h segítsenek egy-két polcot felrakni:) arra aztán kipakolhatod a kis dolgaidat, dísztárgyakat:)meg lehet h már a szoba színét is unod, de egy átfestés azért bonyolultabb dolog:D sok jó ütlet van neten, keresgélj:)
2012. júl. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én treleragasztottam képeslapokkal. :3
2012. júl. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én gyártottam 3d virágokat, azt raktam fel gyurmaragaccsal. De ugyanígy csinálhatsz pillangót is.

Feltéve, ha lány vagy.

2012. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A falmatricák is jól néznek ki + parafatábla/mágneses tábla is, azt telerakhatod bármivel, ami érdekel és könnyen tudod cserélgetni, ha megunod :-)
2012. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!