Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » El akarom adni a téglalakásoma...

El akarom adni a téglalakásomat. Azt mondják a panel egészségtelen. Szerintem meg a téglaház mind dohos. Szerintetek panel vagy tégla? Panelben több lenne a pénzem, érdemes?

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem hallottam,hogy a téglaház dohos lenne. Vagy a szellőzéssel van baj,vagy a szigeteléssel.

A panel is lehet dohos vagy penészes,de ott minden zaj áthallatszik a szomszédoktól. Laktam panelban,de örültem,amikor eljöhettem.

2012. júl. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A panel marhára zajos, és nyáron elképesztően meleg, én is ilyenben lakok, ha tehetném menekülnék, nem ajánlom!
2012. júl. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Téglában lakom és nem dohos. Mondjuk nem 2000 éves, jó a szigetelés és szoktunk szellőztetni...
2012. júl. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kohjack válasza:
100%
végülis Panel az rosszabb mert áthallatszik az ugatás a szomszédoktól vagy éppen dolgoznak egymással és állítólag a régebbi Panel lakásokat Azvesztel szigetelték ami állítólag elég rákkeltő
2012. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

egy panellakás is lehet szép és egészséges környezet. nagyon sokan nőttek fel panelben.


ha van olyan panel ami tetszik, és el tudod benne képzelni az életedet, akkor vedd meg.

2012. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A tégla nem dohos, ha normálisan le van szigetelve, és meg van csinálva. Ahogy a többiek is írták, a panel iszonyú zajos, meleg, és a hajad fogod tépni, ha a nyugalomhoz vagy szokva. Én is elmennék innen ha tudnék. Szóval csak panet neeeee.....
2012. júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Téglaházban lakunk és nagyon jó :) Nyáron elég behúzni a függönyöket, és kellemes idő van a 40 fokban is. Egyáltalában nem dohos.
2012. júl. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A tégla azért lehet dohos mert biztos gond van a szigeteléssel. Vagy esetleg a falfesték olyan ami nem légáteresztő és így befülled penészedik stb...

A panelt nem ajánlom. Nyáron hihetetlen hamar átmelegszenek a falak és utána napokig kell legyen viszonylag hideg idő mire lehűlnek. Ez mellett zajos, mert a falak alig szigetelik a hangot. Én nem ajánlanám a panelt, abba lakok albérletbe és utálom, más meg nincs elfogadható áron. Szülői családi házba visszamehetnék elférnénk ott a barátnőmmel kényelmesen sőt jobban mint itt, de messze van a munkahely onnan és 1,5 óra vezetés reggel meg délután kicsit húzosabb lenne minden nap. Én a helyedbe maradnék ott, vagy költöznék másik téglásba. Az azért jobb mint a panel.

2012. júl. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2012. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!