Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Életembe először megyek az...

Életembe először megyek az IKEÁ-ba, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok fiatal de életemben először megyek az IKEÁ-ba, mit ajánlotok mit nézzek meg, milyen olcsó apróságot vegyek, mi az ami nagyon megéri és jó termékük és az ára is kedvező? Tényleg kapok majd egy IKEA ceruzát ingyen és tényleg bármit ki lehet ott próbálni? 200 km-ről megyek, nem akarok lemaradni semmiről akciókról, olcsó kis apróságokról stb...

2012. aug. 7. 15:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

ha annyi lóvém lenne, és megvenném az egész áruházat és beköltöznék :) sztem innentől sejted, h mennyire magával ragadó a stílusa (persze csak annak, aki fogékony rá)


magad el tudod dönteni, hogy mit éri meg megvenni. szerencsére ez nem egy Fábry féle dizájncenter vagy kínai piac, ahol egy csomó haszontalan bóvlit akarnak rásózni az emberre, hanem csupa funkcionális, egyedi, ergonomikus tárgy van. olyan dolgokra kínálnak megoldást, amire eddig más gyártó még nem igazán. sztem ebben áll az Ikea sikere.


mi simán leülünk a fotelba, lefekszünk az ágyra, tervezgetünk, nézelődünk, kipróbáljuk a dolgokat.

a lakásom fele onnan van, mindegyik bútorral és kiegészítővel elégedett vagyok.


sok pénzt vigyél, mert ha valami nagyon megtetszik, akkor úgysem bírod otthagyni.

mi mindig veszünk valami apróságot, még ha csak nézelődni is megyünk. vagy kinézzük, h mire gyűjtsünk az elkövetkezendő hónapokban.


nekem a személyes kedvencem a zacskócsipesz. a piactéren találod. a másik nagyon jó, az almaszeletelő. mindkettő nagyon olcsó, és még messzire is könnyű őket hazavinni :D

a kanapémat meg egyenesen imádom. a legszebb, legkényelmesebb álmaimat azon aludtam eddig :D

2012. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Le lehet rövidíteni, aki ismeri a járást :P


1. Ebédelj ott, tuti jó a kaja!


2. Adj időt. Rendszeresen a kanapékban üldögéltünk a barátnőmmel és ott pletyiztünk :DDD


3. Rengeteg apróság van, ami isteni jó ötlet, nézd át a katalógust is, mielőtt mész, mert azért nem lehet mindent észrevenni első látásra.

2012. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ma voltam életemben először, eszméletlen szép dolgokat árulnak, gyönyörű az egész mint valami kis ékszerdoboz!
2012. aug. 10. 00:47
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez jó hír! :)
2012. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!