Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kanapémhoz adtak 4 párnát,...

Kanapémhoz adtak 4 párnát, ami már kissé elkoszolódott. Szivaccsal bélelt. Nincs benne ciha. Mossam ki automata mosógéppel a párnákat szivaccsal együtt, vagy bontsam ki, vegyem ki a szivacsot, majd mosás után újra varjam bele? 38 egyedülálló F!

Figyelt kérdés
SOS! :)
2012. szept. 12. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha befér mosd ki egyben én úgy szoktam. Ha épp, hogy befér nem biztos, hogy olyan jó ötlet egyszerre benyomorítani, mert baromi nehéz lesz a sok víztől és nem biztos, hogy a gép jól tolerálja. Bár nem tudom, ha szar idő lesz mostanában akkor büdösre fog száradni, azt krva melegben verőfényes napsütésben kell, hogy gyorsan száradjon.


Kibontani és visszavarrni nem tudom milyen szépen sikerülne.


Egyébként én pont emiatt vettem az ikeában tök olcsón jó kis méterárut és cipzáros huzatot varrattam a párnákra, szerintem a későbbiekre érdemes lenne neked is..

2012. szept. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!