Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Számítógép asztal? Fontos!

Számítógép asztal? Fontos!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ilyesmi asztal kéne,viszonylag olcsón,jó minőségű.

[link]

Lényeg:Gép szabadon legyen,mert jobb oldalán van bekapcsolója,legyen billentyűzettartója,és tudjam libegtetni lábam :D Köszönöm!

/már több órája keresek/



2013. jan. 12. 21:29
 1/8 kunu lenke ***** válasza:
Szia.Érdemes a Vaterán,Tesz-vesz.Apród.Jofógáson körbenézni,használtakat és újakat is lehet kapni !!
2013. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem beszélj egy asztalossal inkább, pár olcsóbb bútorlapból hamar össze lehet ilyet hozni. Mi amikor albérletbe jöttünk akkor vettünk egy gépasztalt tescoban, itthon kellett összecsavarozni, jó volt meg minden, de nagyon hamar elkopott a felülete a farésze gyenge volt viszonylag, plusz csavarokat kellett belefúrnom még kisebbeket is tettem bele, de nem bírta és alul szépen letörtek darabok. Most az az asztal a tárolószobában van darabokban. Beszéltem egy asztalos ismerősömmel adott is jó bútorlapokat és az tényleg elbírja, olyan lett amilyet akartunk, méretre szabva, fiókok is lettek beletéve, tehát nagyon pöpec kis asztal lett belőle. És nem volt sokkal drágább így sem.
2013. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tessék, itt az enyém :))

Nem fiókos, de semmi baja.


[link]

2013. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hol vetted?Mert nekem is eddig ilyenem volt,csak szét jött,de ha nem találok jobbat,akkor ilyet veszek :)
2013. jan. 12. 22:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Tesék, találtam egy pont olyant amit keresel:

[link]

2013. jan. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez megvan,de olcsóbb kéne..40ezer ftm jelenleg nincs rá.. :/
2013. jan. 12. 22:59
 7/8 Zsolt75 ***** válasza:
Ehhez az van odaírva, hogy 28990 FT.... az azért nem 40 :-)
2013. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szállítással 40ezer :)
2013. jan. 13. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!