Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ti milyen franciaágyat vennéte...

Ti milyen franciaágyat vennétek? Rugós vagy szivacsos legyen a matraca? Melyik jobb, és hosszabb élettartamú? Érveket várok!

Figyelt kérdés

2013. jan. 25. 19:13
 1/5 Zsolt75 ***** válasza:
63%
Én szivacsosat vennék. A rugó egy idő után érezhető és kényelmetlen, na meg hangos.... Egy jó minőségű szivacsos meg 10 évig is jó.
2013. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Szivacs. A rugós nyikorog, és ha egyikőtök mocorog akkor a másiok oldalon is lengedezik. Cserélni is sokkal nehezebb. Sszivacsot bármikor kicserélheted másikra ha kényelmetlen vagy elkopott, nem kell miatta kárpitozni stb.
2013. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Szivacsos! Az előzőnek mindenben igaza van,plusz még annyit tennék hozzá,hogy én derékfájós vagyok, és sokáig minden reggel úgy ébredtem a csudaszép,anatómiai matraccal felszerelt ágyrácsos fenyőágyból,mint akit összevertek.Amióta lecseréltem a legegyszerűbb,legolcsóbb,vékonyszivacsos franciaágyra,minden bajom megszűnt, egyszer se fájt a derekam.Ha véletlenül elhasználódik, a fenyő ágy árából legalább 4x vehetek helyette újat.
2013. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudnátok linkelni nekem, hogy ti milyenre szavaztok?Köszi
2013. jan. 25. 20:04
 5/5 anonim ***** válasza:
A 3-nak igaza van. A lécest vettem én is, hozzá motorokat, jó drágán. Nem tudtam rajta aludni pedig a reklám sok jót ígért. Visszatettem a jól bevált pozdorja lapot rá egy 20 centis szivacsos matracot. Azóta minden rendben. Ha kifeküdjük (bár lehet forgatni) akkor nem sajnálok venni egy másikat, de drágát biztos nem fogok...
2013. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!