Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A fürdőszobámon sajnos nincs...

A fürdőszobámon sajnos nincs ablak. Létezik valamilyen megoldás, hogy bevezessem a fényt?

Figyelt kérdés
Hallottam olyanról,hogy valamilyen tükrös megoldással kívülről beterelik a napfényt.Persze a plafonon keresztül..
2013. febr. 3. 10:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Természetesen számos cég gyárt ilyen terméket, tehát nem muszáj a márkához ragaszkodnod.

2013. febr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Zsolt75 ***** válasza:
100%

Ablak beépítés, üvegtégla beépítés vagy a fenti fénycsatorna, de úgy tudom annak korlátozott a hossza így nem mindenhova építhető be.


A legjobb egy ablak lenne ha van rá mód, mert szellőztetni is lehetne és szerintem olcsóbb is mint a fénycsatorna.

2013. febr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
ablak nem lehetséges,sem üvegtégla. szellőztetés megoldott,csak szeretnék virágokat tenni a fürdőszobába és azért kellene a természetes fény. Tető nem messze van,alacsony a padlástér
2013. febr. 3. 11:59
 4/18 Zsolt75 ***** válasza:
85%
Nem lesz olcsó de technikailag megoldható. A fent leírt oldalon van kalkulátor. Ki tudja számolni a paraméterek alapján , hogy mekkora fényt tud bevinni a csatorna és mennyibe kerül.
2013. febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
és mennyibe kerül egy ilyen fénycsatorna?
2013. febr. 3. 12:05
 6/18 A kérdező kommentje:
hoppá! ez tényleg nem olcsó. de lehet hogy meglehet oldani házi barkácsolás módon is,olcsobban. Ha jol láttam ,a cső tükrös belülről..
2013. febr. 3. 12:13
 7/18 poiu ***** válasza:
100%
Newm értem, miért kell növény egy olyan helységbe, ahol naponta max fél órát töltesz. De ha kell, a növények jól érzik magukat mesterséges fényben is.
2013. febr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Zsolt75 ***** válasza:
78%
Nem kétlem, hogy egy ügyes ember megoldja házilag is, de egy tetőablak akkor is kell és az sem olcsó már önmagában sem....
2013. febr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az asszony szerint kell....most vitatkozzak vele? :)
2013. febr. 3. 12:58
 10/18 Zsolt75 ***** válasza:
85%

áááá ne :-) Ha a nők eldöntik, hogy kell akkor KELL ! :-)


Nincs ott helye vitának és érvelésnek... :-)))

2013. febr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!