Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A fürdőszobámon sajnos nincs...

A fürdőszobámon sajnos nincs ablak. Létezik valamilyen megoldás, hogy bevezessem a fényt?

Figyelt kérdés
Hallottam olyanról,hogy valamilyen tükrös megoldással kívülről beterelik a napfényt.Persze a plafonon keresztül..
2013. febr. 3. 10:52
1 2
 11/18 Zsolt75 ***** válasza:

Egyébként egy köztes megoldás eszembe jutott ! Nálunk is van virág a fürdőbe és valóban esztétikus. Egész egyszerűen egy nagyon élethű művirágot tettünk oda.

Klasszisokkal olcsóbb mint a fénycsatorna :-)

2013. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
jah, de szerinte művirágnak a házban helye nincs..Ugyh ez a megoldás kilőve :)
2013. febr. 3. 13:14
 13/18 Ágh Ferenc ***** válasza:
Nos, ha a vadkender szereti a mesterséges körülményeket, talán lenne néhány növény, amely szintén eléldegélne így! A mesterséges fényis pénzbe kerül, de biztos olcsóbb mint a tükrös beruházás! Az biztos, hogy nagyon lebarnulni egyik esetben sem lehet! Még a tükrösnél is elkerülhetetlen, hogy ne kerüljön üveg a fény útjába, és akkor már a természetes fénynek az igazán éltető része ki van lőve! Ablakban levő virágokhoz hasonló eredmény lenne, de nem mindegy mennyiért!
2013. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondd meg az asszonynak, hogy vagy művirág vagy semmi, azért két cserép virágért ekkora beruházás... A házibarkácsot meg inkább hagyjuk.
2013. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 poiu ***** válasza:
53%
Ja, magyarázd meg neki, hogy nem higiánikus földet tartani a fürdőszobában (a kórházba sem engedik be a cserepes virágot).
2013. febr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Na,ezt még nem hallottam..Mért nem higiénikus?
2013. febr. 4. 20:20
 17/18 poiu ***** válasza:

Pl.:

3.10. Cserepes virágot higiéniai okokból tilos a kórteremben tartani, műtétes osztályokra vágott virágot sem szabad behozni.

[link]


A talajban nagyon csúnya dolgok vannak... (Engem nem zavar, de a nőket szokta ... :-)

2013. febr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
:))
2013. ápr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!