Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van olyan hely, ahol varrott...

Van olyan hely, ahol varrott terítőket vásárolnak fel?

Figyelt kérdés
Rengeteg varrott terítőm van, amit még nagymamám készített, nagyon szépek, nem bóvli készítésűek, nagyon ügyes kezű volt. De én nem igazán szoktam már terítőket kitenni a szekrényekbe, az asztalra még igen és csak áll a szekrényben. Ráadásul nem kevés mennyiségről van szó. Ezért gondoltam, hogy párat eladnék.

2013. márc. 3. 06:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne varrott terítőként próbáld eladni, hanem hímzett néven.

A Tesz-Veszen hirdesd meg. Másutt nem nagyon fogják megvenni.

2013. márc. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már próbáltam feltenni apródra, jófogásra, de senki nem jelentkezett érte hónapok óta.
2013. márc. 3. 08:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Ma már nem divatosak ezek a terítők.
2013. márc. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont ez az, mivel nem divatosak, nekem sem tetszenek, nem is teszem ki sehová, tehát vadonatúj állapotban vannak. Ezért kellene nekem valami gyűjtő, aki ilyen régiségeket gyűjt. És tényleg nagyon szépek, egyediek, ezért reménykedem benne, hogy eltudom adni. Különben az lesz a sorsa, hogy ott rohad a szekrényben az idők végezetéig. :)
2013. márc. 3. 08:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem két déditől van kb 100 db ilyen terítő, meg mama is csinált jópárat.

Olyanok vannak, amiket régen az ünnepi asztalra tettek, kb 5 méter hosszú, 2 méter széles. Én sem használom, de én nem tudnák megválni tőlük. Bent vannak a szekrénybe, 2 polcot fognak el, de nekem azok is emlékek. Maradnak :)

2013. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mostanában a régi terítőket beledolgozzák új módi ruhákba

esetleg azon a vonalon elindulhatsz.

de igazi pénzt ne várj érte. Soha, senki nem fogja megfizetni azt a böködést.

2013. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!