Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Külsőben, öltözködésben...

Külsőben, öltözködésben szeretem az egymástól eltérő, szürreális dolgokat. Hogy tükrözhetné ezt a szobám is?

Figyelt kérdés
Konkrét képek is érdekelnek, de tippek is. =)
2009. szept. 13. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:

A szürreális ruha, az olyan mint a király új ruhája?

Szerintem egy kis fogalomzavarban vagy, mire gondolsz pontosan?

2009. szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

szeretek mindent ami nem olyan hétköznapi, és nem is tűnik valósnak hanem olyan elvontnak. szeretem ha elütnek egymástol a dolgok. :/

és nem akarok hatalmas stíluskavalkádot a szobámba, hiszen nem nagy (4x4.5), és nem szeretem ezt a most ultradivatos "minimalista" dolgot sem, nagyon steril, nagyon gáz... :/

szeretem a színeket, de a feketét is. szeretem a tüncimünci rózsaszín szörmés cuccokat és a kórházi felszereléseket és egyéb "benemtennémaszobámba!" dolgokat is... :S

remélem, segítettem valamennyit és Ti is tudtok segíteni 1 picit. =)

2009. szept. 13. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor ez eklektikus és nem szürrealista.

Ha saját stílusodnak tartod, akkor éppen az lenne a lényege, hogy te teremted meg a különböző elemek összhangját, tehát ez az ahol végképp nem lehet tanácsot adni, illetve, ha tanács alapján csinálod és nem belőled fakad, akkor nem hiteles.

2009. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Járj lakberendezési boltokba, mazsolázz, és vidd haza, ami tetszik.
2009. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
görbe formák... és tükrök... azok nagyon cuccosak, mert optikailag növelik a tért... végy egy sima tükröt, és egy annál nagyobb kartont.. a kartont fesd be vmilyen szíre, v akár feketére (nekem utóbbi szimpatikusabb), a tükröt meg finoman "vágd földhöz".. a lényeg, h nagyobb darabokra törjön, aztán ragasztgasd föl a kartonra a darabokat, kis távolságot tartva közöttük... ha felakasztod a szobád falára, aki belenéz olyan érzése lesz mintha lyukas lenne a fal, v mintha szétesett volna minden körülötte:) rem sikerült ötletet adni:);)
2009. szept. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
a tükrös ötlet írója vagyok: másik tipp: szinek... pl simán veszel egy ecsetet, festékbe mártod és egyet legyintesz vele a fal fele, ráspriccelve azt
2009. szept. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
aki a tükröset írta, annak nagyon köszönöm!
2009. szept. 16. 17:21
 8/8 anonim ***** válasza:

finoman vágd földhöz:DDDDDDDD ezjó.

amúgy ha kész vagy vle,jöhetsz hozzám is megcsinálni:)

2010. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!