Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit tartotok stílusosnak,...

Ti mit tartotok stílusosnak, és nem stílusosnak az öltözködésben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

- Atílusos: bármi, ami tükrözi az ileltő egyéniségét és emellett ízléses is. Ami nem mutat túl sokat, de persze ettől függetlenül lehet formájában, megjelenésében megbotránkoztató, különleges is. Lehet sok minden stílusos a hétköznapi eleganciától kezdve a durva extravaganciáig. A lényeg, hogy illeszkedjen az egyén adottságaihoz és viselkedéséhez, képviselje őt:)

- Nem stílusos: ami tucat, tömeg, bárkin megtalálod. Ami előnytelenül áll, vagy nem őszinte, hanem külső kényszer. Leginkább a tinidivat szokott nem stílusos lenni számomra egyébként. Főleg azért, mert ez egyfajta tudatalatti kényszerként jelenik meg a gyerekek öltözködésében, és megakadályozza a személyiségük kibontakozását, helyette pedig egyfajta közösségi, egyenszellemiség felé tereli őket.

2011. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
42%

Ezt nem lehet így behatárolni. De én mondjuk azzal nem értek egyet, hogy mindenki legyen húúúde egyedi, mutassa meg az "egyéééniségéét", mert ha nem, akkor szörnyű tucatember vagy... És, akkor mi van, ha neked is az tetszik, ami másnak? Borzasztó...:D (Ezt nem pont az előző válaszadónak szántam gonoszkodásból, hanem mert őt olvasva eszembejutott, hogy mennyit hallani ezt manapság...)

Én annyit tudnék talán a stílusos/nem stílusos kérdéshez mondani még, hogy az nem stílusos pl, ha valaki nagyon ellentétes stílusokat kever magán, pl elegáns ruhához sportcipő, vagy szövetkabáthoz hátitáska, stb. Szerintem :)

2011. okt. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!