Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltözködésben kérhetem a...

Öltözködésben kérhetem a segítségeteket?

Figyelt kérdés

180 cm magas vagyok, nemrég szültem, rengeteg a súlyfeleslegem 90 kg vagyok jelenleg.

Ezelőtt 65 kg voltam és munkám során előnyben részesítettem az egyszerű eleganciát,a letisztult vonalakat. A hétköznapi életben pedig a vagány (farmer, magassarkú/tornacipő:), bőrdzseki....) kb. így öltözködtem.


Most ugye nem dolgozok, uh felesleges kiskosztümben lennem :), a régi cuccaim nem jönnek rám és úgy gondolom már nem is lennének előnyösek számomra, hiszen egy vékony, csinos lányon jól mutat ez a stílus, de egy bögyös-faros-combos nőhöz nem való.(+még hasam is maradt)


Nem szeretnék igénytelenül, mindegy mi van rajtam, csak rámjöjjön módon öltözni. Ekkora testtel (ami remélhetőleg csak átmeneti) is jól akarom magam érezni.

Ruházkodásra van ötletetek??

Köszi!


2011. szept. 14. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy hol van nagy felesleged. Ha arányosan rakódott rád, akkor hordj olyan ruhákat, mint eddig csak nagyobb méretben. Ha a hasadon maradt sok felesleg, akkor hordj lazább blúzokat, ingeket, pólókat. Nem tudom milyen nadrágot hordtál eddig, de ha tapadósat,akkor azt mellőzd, válassz inkább egyenes szárú vagy kicsit bővített szárú modellt. Én 152 cm vagyok 72 kiló szülés után, szóval rajtam tényleg van husi. Én szülés után is megőriztem a régi stílusom csak eggyel nagyobb számot vettem mindenből. Most is hordok pl. blúzt csak most nem szövetgatyával, hanem farmerral, az jobb a városi sétákhoz, egy csinos póló jó a játszótérre,szóval nem hiszem,hogy annyira meg kéne változtatnod az öltözködési stílusod a kicsi miatt. Ja és a farmer meg a bőrdzseki is megállja a helyét ebben a helyzetben is,csak persze nagyobb méretben!
2011. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Arányosan híztam amúgy, csak a hasam türemkedik ki, vagy hogy is mondjam, na:) Szóval az még nem ment vissza.

Igen, a szűk szárú gatyákban szörnyen nézek ki :(

Épp tegnap vettem egy egyenes szárút, ahogy te is írod, most ez az előnyösebb. Csak az a szám,a mi rá van írva....:O:O:O

Jézusom!!!:DD Nem is tudom, sírjak-e, vagy nevessek...

2011. szept. 15. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!