Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mással is van ilyen? Lehet...

Mással is van ilyen? Lehet valaki annyira szürke kisegér, hogy egy fiú érdeklődését sem kelti fel, még akkor sem, ha öltözködésben (is) ad magára?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek ez a lány szép?

Kommentek között olvastam párat, hogy ugyanolyan szürke maradt az alakítás után..

(Nem én vagyok a képen, még mielőtt..:D)


Lehet, hogy a fejemmel van a gond?

19 éves vagyok de még nem volt barátom, de egyszer sem volt olyan, hogy valaki intenzíven kezdett volna érdeklődni irántam.o.O


Átlagos vagyok se nem szép se nem csúnya(annyira).


Az átlagos lányok mit tehetnek ilyen helyzetben?


2011. júl. 27. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szrintme ez a lány eredetileg is szép:)
2011. júl. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sztem is szürke maradt én nem látok különséget, csak annyit hogy felvan kötve a haja.

Figyelj még a csúnya lányoknak is szokott lenni barátjuk, te meg biztos nem vagy az úgyhogy neked meg pláne lesz nyugi. Nagyon fontos a kisugárzás szinte azon múlik minden. Azért van sok csúnya csajnak pasija mert jó a kisugárzása. Öltözközz csinosan, de csak amiben jól érzed magad, mosolyogj sokat és meglátod hamarosan eljön az a várva várt pasi. :D

2011. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem helyes az a lány, és nem szükre kisegér:)

amúgy meg olyan sztem nem lehet, hogy senki érdeklődést ne keltse fel vki...akármilyen is:) mindenki talál párt vmikor, lehet, hogy ki később, de ezzel nincs probléma:)

tudod mindenkinek más tetszik...vkinek a cicababák, vkinek az egyszerűbb lányok jönnek be:)

sokan maradnának pár nélkül, ha ez nem így lenne:)

pl. tök sok olyat látni akár közösségi oldalakon is, hogy adott egy tök egyszerű lány és mégis annyira jóképű pasija van, hogy csak lesek:D

szóóóóval kedves kérdező, ne aggódj majd lesz párod még...biztosan lesz, akinek bejössz, sőt...lehet, hogy tök sokan vannak, csak nem tudsz róla, mert nem mennek oda hozzád, nem mernek érdeklődni, vagy önbizalomhiányosak és túl jónak tartanak:)

nem benned van a hiba...ezt hidd el nekem:)

2011. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szerintem amúgy szép, csak ő is olyan aki szürke, átlagos és nincs benne elsőre semmi különleges, hiába van jól felöltözve vagy szépen kisminkelve és hiába mosolyog, ha még így sem kelti fel senki érdeklődését úgy, hogy valaki valóban meg szeretné ismerni közelebbről.. - ilyen vagyok én is.

ezért is tettem fel a kérdést.

2011. júl. 27. 20:59
 5/11 anonim ***** válasza:

* és tényleg ne szomorkodj, mert tuti megtalálod te majd a párod, és nem biztos, hogy rosszab, hogy így később lesz majd komoly kapcsid, mert már biztosan érettebb vagy hozzá, és sok fiúnak bejön, ha egy lány nem volt már sok fiúval...:)

légy nyitott és rád talál a szerelem:)

pusz

2011. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves szavakat :) Neked is minden jót!


remélem így lesz csak bánt azért egy kicsit a dolog.

2011. júl. 27. 21:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Kisugárzás tényleg sokat számít, próbálj meg életvidám lenni, azt szeretik a pasik! :)

Ha tényleg úgy gondolod, hogy túl átlagos a külsőd, akkor hódíthatsz a kedvességeddel, segítőkészségeddel is vagy azzal, hogy okos vagy stb...biztosan van valami erényed! :)

2011. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 hot_kiss ***** válasza:
Szerintem az átalakítás előtt szebb volt. A sminkje kifejezetten olyan, mint akinek benyomtak egyet.. mikor megláttam, csak ámultam.
2011. júl. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Most neked a külsőddel van gondod? Mert azon lehet változtatni hogy feltűnőbb legyél. Egy vagány frizura, jó színnel, szexi ruhák, és meglátod döglenek utánad a pasik. Tudom, mert rám sem nézett senki amíg szőke nem lettem, aztán a miniszoknya is sokat dob rajtam mindig. De mikor nem akarom hogy nyáladzanak utánam akkor uncsi ruhákba öltözök és felkötöm a hajam mint ez a lány. Ez unalmas valóban, észre sem vesznek olyankor.
2011. júl. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem photoshop :)

Amúgy nincs benne semmi különleges. Átlagos csaj

2011. júl. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!