Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lávalámpa vagy sólámpa?...

Lávalámpa vagy sólámpa? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
és milyen színben
2009. szept. 17. 21:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%

Én is egy kis sólámpát szeretnék :)

A lávalámpa érdekes, de szerintem is giccses, vagy legalább is én még nem láttam volna olyat, aminek a külleme is tetszett volna.

2009. szept. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem mindkettő jó, a lávalámpában nekem az tetszik, hogy mozog benne a cucc és hangulatosabb tőle, ahogy táncolgat a fény. Legalább is szexhez nagyon kellemes világítást ad. Nekünk piros van, lila löttyben.

Sólámpa is kellemes fényt ad, meg azt mondják egészséges.

Hogy a lávalámpa ellentétben a sólámpával giccses, az szerintem kicsit hülyén jön ki. Mivel giccsesebb az, mint egy világító, mondjuk barackvirág színű sótömb?

2009. szept. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%
a lávalámpa akkor giccses ha nem passzol a környezethez. mert már láttam 2 olyan lakást is. a sólámpa visszafogottabb, mivel gyenge a fénye és a színe is.
2009. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

én a lávalámpát, látványosabb. a sólámpa nem illene bele a szobámba...

és színben lilátés zöldet. ha létezne ilyen! xD 2kedvenc színem!

2009. szept. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem rég vettem sólámpát, és amiatt döntöttem így, mert a lávalámpának kell pár perc míg felmelegszik, és elkezdenek benne a buborékok úszkálni, ezzel szemben a sólámpa azonnal bekapcsolható.

Sólámpát hálószobába, lávalámpát nappaliba tudok jobban elképzelni.

Azért egészséges állítólag, mert a melegítéssel felszabaduló sóionok megkötik a levegőben az elektroszmogot. Illetve természetesebb egy nagy sótömb, mint egy műanyag lávalámpa.

2013. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
2013. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod :)

már pár éve lávalámpám van :D

az elektroszmogos dolgot viszont nem tudtam a sólámpáról, ment a zöld :)

2013. nov. 5. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!