Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik legyen a gyerekszoba?...

Melyik legyen a gyerekszoba? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Két szobás házunk van, most még egy szobában vagyunk a babával.

Ez a kisebb szoba, ahol most vagyunk. Kicsi, de világos, innen nyílik a fürdő, praktikus.

Van egy nagyobb szoba, kevésbé világos, nem nyílik viszont belőle fürdő, de itt van és marad is a gépasztal a könyvespolccal.

Melyik legyen a gyerekszoba?

Még kicsit várunk a szétköltözéssel de lassan meg kell ejteni.

HELP


2009. szept. 29. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a nagyobb szobába raknám, mert bár nem olyan világos, de gondolom ott vagytok napközben és míg gépeztek ő ott tud játszani, és akkor a kissebb maradna a hálószoba, ahonnan a fürdő nyílik,hiszen oda csak este jártok be!Fürcsi, és alvás!Szerintem kellemetlen lenne ha a gyerek szobáján kéne átcaplatni mikor már alszik, és ti később akarnátok fürdeni, zuhanyozni.
2009. szept. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is így lenne jó, ahogy az előttem válaszoló írta :) egyetértek :)
2009. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

már annyiszor átgondoltam, de nem tudom.

én is inkább a nagyra gondoltam, de utoljára abban maradtunk, hogy a kicsi.

pedig a nagytól már csak az tart vissza, hogy ha pl este is gépezünk, stb.... kivonuljunk, mert sokszor este marad idő rá....nem tudom. de azért köszi, jó hogy legalább ti is így gondoljátok

2009. szept. 29. 12:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp az a jobb, ha a kicsinek van egy nyugis szobája, ahol nem megy egész nap a számítógép. Az nem derült ki a leírásból, hogy a fürdőszobába csak a kis szobán keresztül lehet eljutni, vagy van másik ajtaja is? Ha ez az egyetlen bejárata, és megfelelő méretű konyha van, akkor én elgondolkoznék a konyha és a kisebb szoba kicserélésén is. Akkor senki nem zavarja a másikat, ha fürdőbe akar menni.
2009. szept. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kell a gyerekeknek is egy kis magánszféra. Az egészséges fejlődés része. A világos szoba most még a látása miatt, késöbb a tanulás miatt kell. a nagyobb szoba számotokra nagyobb életteret jelenthet. Számára viszont veszéjt rejt a gépasztal a könyvespolccal.


Szerintem a kisebb szoba lenne neki a leg jobb.

2009. szept. 30. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nagyobbszoba!!!!!!!!!!!!!!!!

Mert ha pl. ő alőbb elalszik te meg még akkor mész fürdeni fölköltöd!níugisabb a másik szoba amiben nemnyilik fürdő!

2009. okt. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ne haragudjatok, hogy későn reagálok, de köszönöm szépen a válaszokat. sajna nem jutottam előrébb, mindkettőnek van előnye, hátránya, de azért köszi :)

szép napot...

2009. okt. 3. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!