Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek hogy néz ki egy...

Szerintetek hogy néz ki egy praktikus tálaló szekrény?

Figyelt kérdés

Belülről főleg....

Esetleg tanácsok konyhabútorhoz?


2013. júl. 22. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyém szép meg minden, de nem praktikus. A felső rész bal oldalán van 3 polg, a bögrék, az üveg poharak és a műanyagok a kicsi miatt. Középen Liszt, stb., jobb oldalon pedig 1 polc, fűszereknek. Alatta egy szünet, majd 3 fiók, konyharuhák, ott a gyógyszeres is (egy aranyos kis lakattal gondosan elzárva), és alul vannak az edélyek, tányérok. Üveges felül, ez nem jó, üveg matricával oldottam meg.

1, 5m széles és kicsi, ilyet szerintem ne vegyetek.

2013. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
javítanék: szóval nem polg hanem polc :)
2013. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csináltatni szeretnék az ebédlőbe mert a konyha kicsi és a tányérokat poharak egy részét muszáj onnan száműznöm...
2013. júl. 22. 12:18
 4/5 anonim ***** válasza:

kényelmesen elfér benne minden tányér, elég széles !

nem túl magas

több fiók az evőeszköztartóknak és egyebeknek

alul tároló a textileknek /ésvagy a ritkán használ tálaknak


ha minden nap használjátok akkor nem kell üveg a tányérok poharak elé


nekem hasonló van csak felül nincs üveg hanem nyitott

[link]

2013. júl. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az ebédlöben van egy tálaló, ebben tartom a porcelánokat, a különleges evöeszközöket, a kristályokat, és olyan nagy tálakat amik nem férnek be a konyhában. Ennek a fiok rézsében vannak a terítök is.


Nálunk a lényeg, hogy a drága porcelánokat kitudjuk rakni, így a felsö része üveges, itt szépen elrendezve vannak a porcelánok és a kristályok.

hasonló mint ez csak szélesebb.

[link]


150 centi magas körül van így a tetejére is lehet tenni dolgokat. pl mikor vendégek vannak oda kerülnek a kolás üveg meg ilyenek amik az asztalon nem férnek el.

2013. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!