Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nem értem, hogyan lehet egy...

Nem értem, hogyan lehet egy virág földjét nedvesen tartani. Másoknak olyan gyönyörű, nekem meg ki van száradva és minél többet öntözöm annál gyorsabban szárad ki és annál szárazabbra?

Figyelt kérdés
Megöntözöm és másnap már porhanyósra szárad. Raktam a tetejére mohát, hátha megfogja a vizet, de az is kiszáradt egyetlen nap alatt.

2013. nov. 3. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
vegyél rendes földet!
2013. nov. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen a föld sokat számít. Régi föld szokott így kiszáradni, mert a csapvíz tele van vízkövel.


Ültesd át a virágot, neki megfelelö virágföldbe, és ha lehet gýüjtsél esövizet és azzal öntözzed.

2013. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Másnapra kiszárad? Akkor szerintem nagyon kicsi a cserép, kevés a föld.

Ha csak a talaj teteje száraz, de a földlabda belseje nem, akkor nincs gond, az az ideális a legtöbb növénynél.

2013. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most vettem virágföldet frissen a virágárustól és abba ültettem, de nekem egész életemben ez volt a tapasztalatom
2013. nov. 4. 09:32
 5/5 A kérdező kommentje:
egyszerűen nem tudom mit csinálok rosszul, látom azokat a növényeket amiket alig gondoznak a folyosón, nem is szokták átültetni és mégis szép nedves a földje mindig
2013. nov. 4. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!