Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogy csináljak magamnak...

LuiG kérdése:

Hogy csináljak magamnak karácsonyi hangulatot?

Figyelt kérdés
Esik a hó ki van minden distítve szép karácsonyi itthon is a faluban is nézek karácsonyi filmeket karácsonyi zenéket hallgatok de valahogy sajnos nincs és nagyon szeretném ha lenne mert tavaly se volt karácsonykor az a kimondott hangulatom idén szeretném ha tökéletes lenne és jó karácsonyi ünnepi hangulatom legyen, szerintetek hogy csináljak?

2012. dec. 11. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá. Mikor akarom h jó legyen, nekem sem sikerül. Csak próbálld magad jól érezni és hagyd h jól érezzék magukat mások is.

Az ajándékok amiket másoknak adsz meg vannak már? Engem a gondolkozás, h ki minek örülne és ezek vásárlása is feldob kicsit. Na meg a csomagolásuk pláne.

Ha nem vársz az ünnepektől úgymond semmit, akkor sikerül a legjobban. Nem ér csalódás.


Pl.: nekem mindegy volt tavaly, hogy néz ki a fa. Úgy sem úgy lesz ahogy én akarom , mert sokan díszítjük egyszerre. Csak élveztem a pillanatot és a bénázásokat. Nem úgy a párom. Ő teljesen ki volt akadva szerencsétlen gyerekre, mert az összes zöld gömböt egy helyre akasztotta.

10 percel az előtt pedig rám volt pipa. Mert elnevettem magam amikor kiégett az égősor.


Ne kényszeríts magad, hogy legyen hangulatod. Egyszerüen csak vedd be a lexarom tablettát és érezd jól magad. A többi vagy kialakul, vagy nem.

2012. dec. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszt ezt ki próbálom. Egyépként már megvettem az a jándékokat :D
2012. dec. 12. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!