Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Budapesten keresek valami...

Masina kérdése:

Budapesten keresek valami zárt bringáspályát, ahol nyugodtan lehet tekerni körbe körbe és nincsenek zavaró tényezők (lámpa, autó, gyalogos stb. )?

Figyelt kérdés
Valami olyasmire gondolok, mint pl a margitsziget a futóknak. Kardióedzéseket szeretnék csinálni csak a szobabringa baromi unalmas már. Tudtok ilyet? Előny lenne a pesti oldal
2011. nov. 26. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Éppen a Margit-szigetet akartam írni. Pár éve megépítették a futópályát és azóta kevesebben futnak középen. Nagyon sokan edzenek ott.
2011. nov. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Városligetben is lehet menni körbe, ott ugyan van gyalogos meg troli, de egyáltalán nem vészes. Ha a Közlekedési Múzeumtól indulsz, akkor a Városligeti körút-Olof Palme-Zichy Mihány útvonalon tudsz körözni. Megpróbálhatod a külsőbb részeket is, én például csepeli vagyok és a itt a Hollandi úton szoktak fel s alá biciklizni az edzeni vágyók, meg tovább lehet menni Szigetszentmiklós felé a Duna-parton levő úton (csak az a rész részben rossz minőségű, részben tele van fekvőrendőrrel).
2011. nov. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak Vízművek által lezárt területek, ahová csak engedéllyel lehet bemenni. Kérni kell engedélyt.
2011. nov. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!