Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vettem egy ágyat, otthon...

Vettem egy ágyat, otthon derült ki, hogy rossz, visszakaphatom az árát?

Figyelt kérdés
Vettem egy ágyat, vendégágyat....jöttek is vendégeim, ki is derült, hogy hibás az ágy. Hivtam is a boltot, egy hét múlva /kisebb unszolásomra/ már jött is a kárszakértő, aki megállapította, hogy a gyártás során ,összeakadtak a rugók a z ágyban és ezt bizony el kell szállítani,megjavítják és visszahozzák....az ágy egy hetes volt ,mikor bejelentettem. Szakértőnek mondtam,hogy nekem ne javítgassák, kérem vissza a pénzemet. Közel százezer forintos termék. Most az üzletvezetőnél kaptam időpontot, hogy megbeszéljük. Tud valaki, valami konkrétumot, mik a lehetőségeim? Köszönöm!
2014. ápr. 18. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint nem kérheted vissza a pénzt, csak ha nem javítható, vagy garancián belül háromszor kell javítani.
2014. ápr. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Üzlettől függő, van ahol simán kicserélik, vagy visszaadják a pénzt, van, ahol megjavítják, majd eldől ha beszélsz az üzletvezetővel.
2014. ápr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

megjavítják és visszakapod, vagy cserélik. ha ez nem kivitelezhető, akkor levásárolhatod, vagy visszaadják a pénzt.

ez garancia, mint bármi másnál.

ha számodra jobb döntést hoznak, az nekik köszönhető

2014. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nézz utána a neten, úgy emlékszem azt tanultuk, hogyha megállapítható, hogy a hiba már a vásárláskor fennállt, akkor vissza kell adják a pénzedet!!


De a fogyasztóvédelemhez is fordulhatsz ha az üzletvezető nem hajlandó segíteni....

2014. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Nézz utána a neten, úgy emlékszem azt tanultuk, hogyha megállapítható, hogy a hiba már a vásárláskor fennállt, akkor vissza kell adják a pénzedet!!


De a fogyasztóvédelemhez is fordulhatsz ha az üzletvezető nem hajlandó segíteni...." - kedves válaszadó....én is így tudom...köszönöm, hogy megerősítettél!!! :) HOlnap kiderül..... Köszi mindenkinek! üdv .

2014. ápr. 18. 17:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt a boltot be kellene mutatni a tv-ben! Borzalmasak! Meggyanúsítottak, hogy megvettem, mert jöttek vendégeim és most már felesleges lett a kanapé és ezért akarom visszakapni az árát...stb...többször is megkérdőjelezték a szavaimat ill. szó szerint meg lettem alázva... Mondta, hogy nyugodtan menjek a fogy.védelemhez, majd kiküldenek egy szakértőt /ami 20ezerbe kerül nekem/ hogy bebizonyítsam, már vásárláskor fenn állt a hiba...Mondom:- Tegnapelőtt az Önök szakértője megállapította már. Ő: -az nem számít... Kértem, hogy legalább vásárolhassam le...a végén belement, de csak a vételár kb.60%-ért. stb.stb...nem ragozom. Ki fogják javítani. DE se elnézést nem kértek tőlem a hibáért ,se a kellemetlenségért...és egyáltalán olyan minősíthetetlen az egész hozzáállásuk,hogy...még én érzem magam hülyén! ááááááááááááááááá....undorodom az ilyen emberektől, aki csak addig kedves, mig meg nem veszed amit kinéztél :( Ja és a végén a poén....azt ,hogy mikor jön ki a fuvaros a kanapéért, egy ujság szélére írta fel így: Szerda 10 óra....ennyi...én meg lefotóztam a mobilommal, hogy idegesítsem...de már nem érdekel az egész. Legszívesebben feladnék egy hirdetést,h.rontsam a hírüket...de én nem vagyok olyan ember! Minden jót mindenkinek! :) üdv.
2014. ápr. 19. 17:23
 7/8 anonim válasza:
Melyik üzletről van szó.Azért kérem ,hogy írd le ,mert akkor ott biztos nem veszek semmit!
2014. ápr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
kösz a semmit
2014. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!