Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen irodai széket ajánlanát...

Milyen irodai széket ajánlanátok otthonra számítógép elé munkavégzéshez, ha sokat kell ülnöm?

Figyelt kérdés

Munkámból adódóan sajnos muszáj gép előtt ülnöm, még a tananyagom is online, amiből készülök mellette. Némi mozgással, sporttal igyekszem kompenzálni, de úgy érzem ez sajnos kevés, valami jobb székre lenne szükségem.

Jelenleg egy pár évvel ezelőtt Praktikerben vásárolt hintamechanikás főnöki bőrfotelem van, de hosszú távon szerintem nem kényelmes, megfájdul benne a derekam, hátam, ráadásul a bőr nyáron nagyon nem nyerő!

Ötleteket, tanácsokat, esetleg konkrét típusjavaslatokat is szívesen fogadnék. 2db-ot szeretnénk venni, és ha lehet, 30ezer/db lenne a limit, bár attól félek ez kevés lesz.



2014. máj. 10. 20:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
[link] keress rá a véleményekre is róla,szerintem nagyon jó.(nekünk is ilyen van,férjem is ülőmunkát végez,nagyon szereti)A limiten ugyan túlcsúszik,de sztem megéri az árát.
2014. máj. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

A 2 közül melyik típus a jobb választás derék és hátkímélés szempontjából?

[link]

[link]


Nagyjából ezt a 2 típust nézegetem mindenhol, a Jysk-ben most volt akció, tegnap éjfélig tartott, pont lecsúsztam róla. Előbbi 20k, utóbbi 13,5k volt náluk:

[link]

[link]

2014. okt. 9. 12:32
 13/16 anonim ***** válasza:
Bele kell ülni és úgy kipróbálni, mert volt ami kinézetre jónak tűnt, és amikor beleültem össze-vissza mozgott a háttámlája, nem volt stabil. Muszáj őket kipróbálni, csak úgy fogod érezni.
2014. okt. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mindenképp, ma munka után meg szeretném őket nézni, a kérdésem inkább arra irányult volna, hogy a hátat melyik kialakítás tarthatja jobban, melyik az egészségesebb?
2014. okt. 9. 16:38
 15/16 A kérdező kommentje:
Illetve amit kifelejtettem, hogy a márkák közül melyik lehet jobb? Mert pont ugyanezt a kialakítást megtalálni legalább 5-6 márkanév alatt, ha körülnézek, és nem tudom melyik lehet jobb, melyik kevésbé jobb.
2014. okt. 9. 16:40
 16/16 A kérdező kommentje:

Elmentem a Kiká-ba szétnézni, ott viszonylag nagy a választék és közel van, ezeket próbáltam ki:

[link]

[link]

[link] (ez le volt akciózva 23-ra)


És végül, bár már nem ebbe az árkategóriába tartozik, mégis elgondolkodtam rajta, mert ez tűnt a legkényelmesebbnek, és talán a hátat is ez tartotta a leginkább egyenesen, ami meglepő:

[link]


Szombaton mindenre 11% kedvezmény lesz, elgondolkodtam rajta, hogy talán az utolsót kéne választanám, széket azért nem vesz minden évben újat az ember. Viszont ami aggaszt, hogy csak és kizárólag a Kika forgalmazza, alkatrész esetén gond lehet. Próbáltam megkeresni más néven más helyen, de nem találtam. Vajon jó választás, megérhet ennyi pénzt, vagy nem lesz annyival jobb, mint amennyivel drágább a többinél?

2014. okt. 9. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!