Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Számotokra milyen lenne egy...

Számotokra milyen lenne egy álom lakás/ház?

Figyelt kérdés

Álmodozzunk kicsit :)

Linkeljetek sok-sok képet arról, hogy nektek mi tetszik és miért!



2014. máj. 22. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, amibe most költöznek Berkiék. A kilátása gyönyörű, és az elrendezése is tetszik.
2014. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszenek a dísztéglás házak, amiket sok nagy fa vesz körül, bár ez vihar esetén veszélyes. Meg a sok üveggel rendelkező házak is tetszenek, de az meg télen lehet problémás a hideg miatt.


És itt van pár különleges kinézetű, ami tetszik:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami angliai stílusú kastély. :) Persze ehhez illő anyagiakkal, csak hogy bírjam fenntartani. :)
2014. máj. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

HÁt ezeket én is elfogadnám :) A kastélyt is... :D Meg a hozzá illő anyagiakat, hmm... :D


A nagy ablakos, modern házak nekem is tetszenek, lenne is lehetőség ilyet építeni mert kész házként nem drágábbak, mint a klasszikus stílusúak, csak a fenntartásuk... ekkora ablakok sajnos rengeteg hőt adnak le :(

Arról nem is beszélve, hogy ilyet max a semmi közepére építenék, mert a faluban minden arrajáró belátna :))))

2014. máj. 24. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!