Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen zuhanykabint válasszak?...

Milyen zuhanykabint válasszak? Többi lent!

Figyelt kérdés

Ti milyet ajánlanátok? Én ezt a fajtát néztem ki: [link]

Mi a véleményetek róla?



2014. júl. 18. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem róla ,hanem rólad van véleményem . Nálad semmilyen anyagi gond nem lehet,ha már ilyenre is futja .
2014. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értékes válaszodat! Azért mert van egy kis tartalék pénzem amiért megdolgoztam nem pedig tartottam a markom a segélyekért ezért nem kell megszólni engem és másokat! Mindenki előtt ott áll a lehetőség! HAJRÁ!!!
2014. júl. 20. 09:42
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit gondol az első, ez egyáltalán nem valami drága, exkluzív dolog. Gyakorlatilag a legolcsóbb a kategóriájában. (Persze, ha valaki lavórban mosdik és azt is csak minden második vasárnap, annak exkluzívnak tűnhet.)

Sokan telefonra többet költenek, amit két év múlva lecserélnek.


Barátnőnek van kb. ugyanilyen. Elég bóvli, nyikorgó műanyag, de a célnak tökéletesen megfelel.

Igaz, félévente eldugul a lefolyó, aztán a szétszedéséhez szerelőt kell hívniuk, de elképzelhető, hogy ez tervezési probléma, és a beépítő szúrt el valamit.

2014. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszodat! Az első tipikus magyar ha a másiknak van akkor az már nem ember! Mondjuk az ára elvileg elég húzós lenne de így akciósan nem olyan vészes.
2014. júl. 20. 16:23
 5/13 egybaba ***** válasza:
Az ilyen "orrán-száján" ömlik a víz típusú zuhanyzólnak az egyetlen baja az ajtók csúszórészének a tisztántartása. Sajnos nem gondolnak eléggé a vízelvezetésre, és a szárításra az ajtósarkaknál. Gyakran bedohosodnak bepenészednek. ha nincs padlófűtés a fürdőszobában ami lenn kiszáratsa, és nem jó a szellőzés a padlófűtés mellé :P
2014. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi maradtunk a hagyományos zuhanytálca beépítve és függönyös megoldásnál. Abból is kifolyik egy kevés víz, de legalább nem penészedik.
2014. júl. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez is AKCIÓS volt...


[link]

2014. júl. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A fekete hátfalon elgondolkoznék, üvölteni fognak rajta a szappanmaradékok. Lehet, hogy a fehér kevésbé szép, de praktikusabb. Az ára egyáltalán nem vészes. Más kérdés, hogy milyen gyártmány, van -e rendes szervíz háttere. Bekötni kell hozzá szakszervíz (+ költség) vagy elég a családi vízszerelő?
2014. júl. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Annak idején (pár éve) én is néztem ilyeneket, de lebeszéltek róla. Pont emiatt a fúvókaeldugulásos szétbontásos történet miatt.

Na meg ameddig újdonság, addig használod, de fél-egy év múlva már úgyis csak a normál zuhan részét fogod használni a mindennapi tusolásra. És onnantól már csak vízkőfogó lesz.

Én végül egy sima magas tálcás íves típust választottam.

2014. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja azt el is felejtettem majdnem írni, hogy a másik indok, amiért lebeszéltek: hogy ha megjön az első vízszámla a minden napi hiromasszírozás után, neked is elmegy majd a kedved a használatától.
2014. aug. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!