Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek ha felmászom a...

Szerintetek ha felmászom a szekrényem tetejére és kialakítok ott egy kuckót, összedőlhet alattam?

Figyelt kérdés
Két ugyanolyan ruhásszekrényem van és egymás mellé vannak tolva. Arra gondoltam, hogy tök jó lenne ott egy kuckót kialakítani. Szerintetek lehet? Nem tudom, hogy milyen fából van a szekrény, de tömör, erősnek tűnik, kiskoromban sokszor felmásztunk rá a nővéremmel. Most 56 kg. vagyok. Szerintetek jó ötlet, vagy inkább hanyagoljam? 16/L

2014. aug. 3. 23:55
 1/5 anonim válasza:
ÉN felmásznék és megnézném h milesz :Dpersze a felmászással óvatosan nehogy rád dőljön
2014. aug. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább ne mássz fel. Még azt fogják gondolni, hogy dilis vagy.
2014. aug. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy összeszakad, de mégis 16 éves vagy már, nem 8, ne mászkálj a szekrényre, mert tényleg dilis :D
2014. aug. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ez tök jó ötlet. Csak inkább oldalról mássz úgy nehezebben dől rád. Az meg ne érdekeljen ki néz dilisnek! Nem dilis vagy csak vannak különleges ötleteid! ;)
2014. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lcb válasza:
Mér akarsz szekrényre mászni?
2014. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!