Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 300ezer ft körül lenne a...

300ezer ft körül lenne a gardrobszekrény ha plafonig érne, ha nem érne addig akkor csak 80. melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
gardrob szobánk van külön,. meg hát persze egyszerűen könyebb lenne takaritani hely is sokkal több lenne,igy meg fölöslegesen megmarad a hely,és helyem sem lessz annyi, de nagyon sokba va?te mit tennél?nekünk akkor hónapokig kell rá rporolni,és a ruhák a földön vannak, uj ház és készen van csak benedezés nincs még meg,
2010. jan. 14. 01:14
 1/9 anonim válasza:
szerintem akkor ne érjen a plafonig. nagyon nagy a különbség, így nem éri meg.
2010. jan. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
mármint pénzben nagy a különbség
2010. jan. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány centi különbség van a két változat között? Ha 30-40 akkor nem éri meg a 220-res különbség!
2010. jan. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2m magas ami 100ba kerülne, és 270m magas a plafon 50cm lenne a kettő közti különbség.
2010. jan. 14. 01:36
 5/9 anonim ***** válasza:
jó a 2 méteres, annak a tetejére is lehet még pakolni tároló dobozokba. Bár én olcsóbban megoldanám, levágatnám az anyagot praktikerben és összecsavarozgatnám, nem nagy kunszt és akkor pont olyan méretű lenne, ahogy én akarom.
2010. jan. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég a két méteres. Már csak azért is, mert nekünk plafonig érő szekrényünk van, és létráról sem érem el a felső polcot, csak az elejét, ezért eleve úgy pakolok oda, hogy dobozban, amit könnyen le lehet emelni. Bár ez csak nőknél gond. Viszont ha nálad is lehet probléma és később amúgy is dobozolnál, akkor felesleges ennyi pénzt kidobni az ablakon, lakberendezési üzletben nagyon mutatós dobozokat kapni kb tízezerért.
2010. jan. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

azt írod, külön gardrób szoba. Ez esetben megelégednék az olcsóbb megoldással, és ha nem tartod gagyinak,a tetejére szép dobozokat lehet kapni(Ikea stb), amibe még sok mindent lehet pakolni. (Így jó sokat tudnál spórolni.)

Persze gondold át, ne kapkodd el, mert lehet, utána nem tetszik, akkor csak bosszankodsz. én sokszor így járok.)

2010. jan. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én se rakatnám plafonig. A tetejére valóban tudsz dobozokba pakolni. Nálunk a konyhába plafonig érő polc van,de hogy minek... Létráról sem érem el a tetejét tehát baromi nagy helyet nem tudok kihasználni. Bár ha a párod magas ő tudna pakolni,de pofátlanság 220 000-el többet kérni azért a pár centiért. A családomba több asztalos van, tudom mit beszélek.
2010. jan. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért, mielőtt megrendelitek, tényleg kérjetek ajánlatot egy barkácsáruházban. Elmodnom miért: mi könyvszekrényt akartunk venni, de amit kinéztünk az ikeában, nagyon drága. A honlapjukról leírtam a pontos méreteket, a Bauhausban levágattuk, élfóliáztattuk a lapokat, otthon összecsavaroztuk (az ikeában is lapraszerelve kaptuk volna!) és az ikeából megvettük hozzá a csinos üvegezett ajtókat :=). A szekrény, ajtó nélkül nem egészen 7 ezer forintunkban van darabonként, szemben az ikea 17.900,-ft-os árával. Legyetek ti is leleményesek!
2010. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!