Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik falat milyen színűre...

Melyik falat milyen színűre festenéd ennél az alaprajznál?

Figyelt kérdés

A nappali ablakával szemben lévő falat szeretném különböző színűre, mint a nappali többi falrésze. Valamilyen lágyabb világos pasztel mondjuk halvány beige, vagy madártej, esetleg homok lenne a nagyrésze, de nincs ötletem arra a falra. Világos, szürkés, vagy sötétebb beige kanapét szeretnék elé állítani, ahhoz kéne, hogy passzoljon. Olyan házalóügynökkéking színre gondoltam, esetleg más ötlet?


[link]


2014. aug. 25. 17:42
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
9-ért bocsi, csak nagyon siettem.
2014. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

A többi falszint kellene még harmóniába hoznod-ehhez a megoldáshoz+kanapé+parketta+fényviszonyok.


Ebbe a szobába az egydüli fallehetőségd a tapétára(már ha akarsz, én nem csinálnám a helyedbe) a szobábalpő ajtó szembe fala, ami mellett a hálószoba van. Az egyetlen fal ahová való.

2014. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
*Az egyetlen fal ahová való.Ahol az erkélyajtó van.
2014. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Én írtam a barnát. Ha az túl modern, akkor a bordót mondanám. Húgoméknak volt bordó-bézs kombináció hasonló hangulatú lakásban. A kék fal csak világosabb padlóval működne, tölggyel szinte biztosan ódivatúnak hatna.
2014. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
[link] valahogy így képzeltem. a kanapé mögött lévő falon két két polc lenne(megvastagított vonal) nagy a belmagasság, 3,20. ahol az asztal van arra a falra tényleg jó lenne a mintás tapéta és esetleg plussz egy polc(ezek csupasz fehér polcok) attól tartok ha a kanapé mögötti fal nem lesz valamivel feldobva, unalmas lesz a lakás.
2014. aug. 25. 20:37
 16/35 A kérdező kommentje:
a tapéta meg a két színű fal sok lenne együtt? úgy megtetszett ez a tapétázzuk ki a kis falat ötlet, de nem akarom üresen hagyni a kanapé mögötti falat sem
2014. aug. 25. 20:45
 17/35 anonim ***** válasza:

15 Ez micsoda? A konyhát is be akarod vinni?


16 Nagyon sok lenne, és össze vissza lenne.

2014. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
180as konyhablokk egytálcás mosogatóval és a végére egy kis hűtő
2014. aug. 25. 21:14
 19/35 A kérdező kommentje:
átalakítjuk hogy két félszoba legyen a nappali mellé
2014. aug. 25. 21:16
 20/35 A kérdező kommentje:
az l alakot pedig egy keskeny munkalappótló bárpult adja
2014. aug. 25. 21:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!